Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16

Papież szykuje grunt na święta:

Benedykt XVI stwierdził, że ratowanie ludzkości przed homo- i transseksualizmem jest tak samo ważne, jak ochrona lasów tropikalnych. – to dziennik.pl

Ludzkość powinna słuchać języka stworzenia, by zrozumieć zamierzone role mężczyzny i kobiety. – to sam B16.

Las tropikalny zasługuje, byśmy go otoczyli opieką. Człowiek, jako żywa istota, zasługuje co najmniej na to samo traktowanie – stwierdził ojciec święty w wystąpieniu do członków kurii w Watykanie. Jego zdaniem, stosunek homoseksualny jest „niszczeniem dzieła Boga”. – to onet.pl.

Wypowiedź Benedykta XVI potwierdzają dwa niezależne źródła – agencja Reuters oraz brytyjski dziennik „Telegraph” – podaje dziennik.pl. Członkowie Kurii w Watykanie usłyszeli także, że zacieranie różnicy między mężczyzną i kobietą może prowadzić do „samodestrukcji” rasy ludzkiej. – to onet.pl.

Poza tym l'Osservatore Romano podaje, że dla B16 nowym dyżurnym wrogiem jest gender.

Jak widać, słowa B16 są aż tak kuriozalne, że muszą je potwierdzać aż dwa źródła: Reuters i Telegraph.

Kobieto! Pedale! Transie! Niszczysz dzieło Boże. Zamiast prowadzić do samodestrukcji rasy ludzkiej wsłuchaj się w język stworzenia. Z braku lasu tropikalnego pod ręką udaj się do miejscowego parku bądź zagajnika.

Dlaczego piszę, że papież szykuje grunt pod święta?

Jeśli chcesz zepsuć sobie humor, prowadź monitoring telewizyjnych słów biskupów. Zapewne zamiast cudu narodzin i tajemnicy przyjścia Boga do świata materii chętniej podejmą oni tematy, takie jak: życie nienarodzone i perfidia oszalałych kobiet i ich flota krążowników aborcyjnych, niemierzalne zło podstępnych bezpłodnych par lubujących się w tworzeniu nadliczbowych zamrażanych zarodków, śmiertelne zagrożenie płynące ze strony pederastów, którzy chcą zbałamucić wszystkich mężczyzn hetero i wyrwać ich, poprzez mrożącą krew w żyłach instytucję związków partnerskich, z ramion cnotliwych niewiast. Czekam też, aż z ambony padnie dokładny opis niszczenia dzieła Boga, zwanego też stosunkiem homoseksualnym.

(mm)

7 komentarzyPasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16

 • Ciucio

  [Re: Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16]

  ciąg dalszy afery http://wiadomosci.onet.pl/1886524,441,item.html

 • Mark

  [Re: Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16]

  Trudno sie dziwić, że takie poglądy ma człowiek, którego w dzieciństwie ukształtowało hitlerjugend. Na szczęście poza Polską i kilkoma trzeciorzędnymi krajami na świecie nie przykłada się już większej wagi do ksenofobicznych poglądów tej zbroczonej przez wieki krwią swych ofiar instytucji. Co więcej, niech jeszcze otwarciej mówią co myślą a będzie to gwóźdź do ich własnej trumny.

 • Pitr

  [Re: Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16]

  To są jacyś chorzy ludzie z obsesją i manią. Żeby takie potoki jadu z siebie wypluwać? Oczywiście wszystko motywowane religią – jak zawsze w historii. Fanatyzm zawsze prowadzi do choroby…

 • reksio

  [Re: Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16]

  Hm. Wydaje mi się że facet bliski osiemdziesiątki, którego doświadczenia seksualne kończą się na marszczeniu kapucyna nie ma wielkiego pojęcia o bliskości fizycznej (o duchowej też pewnie niewiele wie).

 • Pitr

  [Re: Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16]

  Ja myślę, że on w swoim życiu doświadczeń seksualnych miał naprawdę pod dostatkiem…

 • detrollator

  [Re: Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16]

  prosimy o spokój i nie zniżanie się do poziomu osób i instytucji opisywanych w artykule

 • luke

  [Re: Pasztet świąteczny, czyli genderowa obsesja B16]

  kościół nikty nie zmieni zdanie wobiec nas

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa