Lindsay Lohan nie jest lesbijką…

To kolejna, nic nie wnosząca wiadomość, jednak na pierwszych stronach internetowych portali. Lindsay Lohsan nie jest lesbijką!. Jest … biseksualistką.

„Aktorka i piosenkarka, która żyje w związku z DJ-ką Samanthą Ronson, zdradziła, że jest biseksualna i gustuje zarówno w kobietach, jak i mężczyznach.

Media już wcześniej spekulowały na temat zakończenia związku Lohan z Ronson. Czy deklaracje o biseksualnej orientacji są tego potwierdzeniem, dowiemy się niedługo.

Przypomnijmy, że Lindsay Lohan i Samantha Ronson zaręczyły się podczas wakacji w Meksyku. Dj-ka oświadczyła się ukochanej w hotelowej restauracji, wręczając jej wart 50 tysięcy funtów, diamentowy pierścionek.”

Jest…nie jest… a może jednak jest… nie, jednak nie jest.
Pozostaje tylko westchnąć, że tak delikatna i osobista kwestia jak orientacja seksualna staje się świetnie sprzedającą się informacją.
Co dział „kiszonek” skrupulatnie robi.

źródło: onet.pl

1 komentarz do: Lindsay Lohan nie jest lesbijką…

  • Patka

    [Re: Lindsay Lohan nie jest lesbijką…]

    Pewnie,że nie jest lesbijką tylko biseksualistką,bo gustuje w kobietach jak i chłopakach….a lesbijki tylko w kobietach. O Lindsay już dawno się domyśliłam już na początku,że nie może być lesbijką skoro miała tak wielu partnerów. Pozdro:-)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa