Tak go kochał, że chciał go zjeść

Ta zbrodnia wstrznąsnęła Wielką Brytanią wiosną tego roku. Mr Gay UK z 1993 roku zamordował swojego partnera, następnie poćwiartował jego ciało i zamierzał je zjeść. Wczoraj zbrodniarz stanął przed sądem.

– To było odrażające – wspominają policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce zbrodni. W napadzie szału Anthony Morley podciął gardło swojemu kochankowi – Danielowi Oldfieldowi. Następnie jego ciało pociął na kotlety i część z nich ugotował w świeżych ziołach a część – usmażył na oliwie z oliwek. Gdy się opamiętał poszedł do pobliskiej restauracji i powiedział: – Zabiłem kogoś. Dzwońcie po policję.


Morderca (po lewej) i jego ofiara.

Nieznany jest bezpośredni powód zbrodni. Obrońca przyznaje, że jego klient dokonał tego ponieważ ma problemy psychiczne i w tym momencie mógł być niepoczytalny. To jednak ustalą biegli i sąd. Sprawa jest w toku.

Autorzy:

zdjęcie Paweł Walczak

Paweł Walczak

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 4; nazwa: pawelwalczak

3 komentarzeTak go kochał, że chciał go zjeść

 • antoś

  [Re: Tak go kochał, że chciał go zjeść]

  ohyda

  pan premier powinien temu panu odebrać człowieczeństwo

 • Waldek

  [A kto zjada masowo w Polsce ciało pewnego Ch.?!]

  To nie kanibalizm rytualny?! Zwłaszcza, że pożerający ciało tego podobno nieśmiertelnego J. Ch. wcale się z tym nie kryją! Nawet na placu Zwycięstwa w Warszawie zżerali go masowo podczas imprezy zorganizowanej z okazji wizyt jednego z następców pożeranej postaci. I to nikogo nie razi?! Ale, że gostek w Anglii zjadł sobie swojego uwielbionego w skrytości, nie publicznie na centralnym placu miasta, to już koniec świata… Obłuda, zakłamanie i takie typowe dla wierzących w gusła. Zresztą, po cichu muzułmanie podśmiewują się z tych „chrześcijańskich ludożerców”, zżerających naokrągło trupa swego proroka. Czy już świta w główkach, m.in. dlaczego muzułmanie gardzą chrześcijanami? Nie tylko dlatego, że nie umieją opanować się przed żarciem świńskiego mięsa ale jeszcze dlatego, że pożerają trupa swego proroka. Jakby im innego mięsa było mało. Ja już znajomemu muzułmanowi w Anglii próbowałem to tłumaczyć… I jak sądzicie, z jakim skutkiem?

 • homofob1

  [Re: Tak go kochał, że chciał go zjeść]

  Michaśka też o tym pisał, kłaki rwać, lizać, zeżreć… Nawet w postaci kotleta. Aż cud że Anglik nie chciał sobie kochanka doprawić sosem miętowym albo przerobić na pudding.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa