High life news

To oficjalne, Lindsay Lohan jest lesbijką i dostała od dziewczyny pierścionek na dwudzieste drugie urodziny. Tutaj zdjęcia owego pierścienia. Gratulujemy i oficjalnie witamy w gronie homików!

Tymczasem Piotr Cugowski dał się obfotografować z pewnym panem. „Piotr Cugowski szczęśliwy z partnerem” – tytułuje medium internetowe. Aż nie chce się wierzyć, że jakiś facet może się związać z takim pulpecikiem – dodaje w komentarzu. To się nazywa chaser – wyjaśniamy, odsyłamy do lektury.

Tymczasem w Sopocie na festiwalu TVN (bo jest ich już x+n, tych festiwalów) wystąpią kolejne gwiazdy prosto z zamrażarki. Zobaczymy aż dwie ze słynnych „trzech S”: Samanthę i Sabrinę (zabraknie tylko Sandry). Samantha Fox zawarła związek małżeński z inną panią a oto jej przebój:

(mm)

2 komentarzeHigh life news

 • antoś

  [Re: High life news]

  teledysk samanthy fox wymiata. najlepszy jest mikrofon pod wodą w basenie. skoro będzie sabrina to zaśpiewa boys boys boys??

 • Roronoa Zoro

  [Re: High life news]

  Chlopczyk Piotra Cugowskiego to juz nie bear – nie ten kaliber. Taki typ nazywamy chub.
  A okreslenie chaser nie odnosi sie wylacznie do bear. Chaser to osoba polujaca na cos (kogos) lub uganiajaca sie za czyms (kims) np. chase the boys, guys – uganiac sie za chlopcami, facetami – innymi slowy podrywac, byc kims zainteresowanym.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa