Motostory z udziałem Roberta Biedronia

Wiem, że dziś tematem numer jeden jest maszerowanie po Warszawie, ale my postanowiliśmy się trochę przejechać.

Bo o to, na portalu wp.pl odkrywamy nowe zdolności lidera Kampanii Przeciw Homofobii. Okazuje się, że Robert Biedroń doskonale radzi sobie w podwiązywaniu rury wydechowej (chyba rury, bo lider KPH do końca nie jest pewny co podwiązywał).

Portal wp.pl namówił Roberta Biedronia na motoryzacyjne zwierzenia. Aby było oryginalnie, pani redaktor i gość zrobili to na masce samochodu. Z filmu dowiadujemy się m.in., że Robert Biedroń motoryzacyjną przygodę zaczynał od czerwonego małego fiata. Po tym jak zgubił wszystkie dwie wycieraczki przesiadł się do czerwonego golfa. Dziś wozi się nowiutką Fiestą (z salonu wyjechała w styczniu br.). Niestety nie dowiadujemy się, dlaczego prezes KPH zmienił upodobania i zerwał z tradycyjną czerwienią.

Robert Biedroń nie był zbyt rozmowny w temacie motoryzacji. Młoda pani redaktor, aby ratować materiał, przeglądnęła schowki i skrytki samochodu Biedronia. Udało jej się też sprawdzić co lider KPH ma z tyłu. Donosimy, że znalazła tam m.in. płyn do spryskiwacza i olej, a właściwie oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Z bogażnika samochodu swojego gościa szanowna pani redaktor wygrzebała też też chińskie zupki, gejowski elementarz i patelnię.

Zainteresowanych opowieścią o tym jak się wozi lider KPH odsyłamy do portalu http://wptv.wp.pl/wid,10022031,moto.html.

Z dziennikarskiego obowiązku donosimy, że nowy model Fiesty 1.4 TDCi to wydatek nawet 50 tys. złotych (z VAT).

Autorzy:

zdjęcie Paweł Walczak

Paweł Walczak

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 4; nazwa: pawelwalczak

1 komentarz do: Motostory z udziałem Roberta Biedronia

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa