- homiki.pl - https://homiki.pl -

Magda Femme jest w ciąży?

Pamiętacie Magdę Femme? Najpierw śpiewała w zespole Ich Troje, następnie spróbowała solowej kariery (raczej z małymi sukcesami). Swego czasu Michał Wiśniewski „wyoutował” w mediach swoją byłą żonę… Czy jest lesbijką czy nie – jej prywatna sprawa. Niemniej Lansik.pl [1] donosi (za jakże opiniotwórczym pismem Twoje Imprium), że wokalistka jest w ciąży i zamierza wychować dziecko ze swoją partnerką.

Przeczytajcie same/sami:

Magda Femme od pewnego czasu unika mediów i fanów. Miała wydać płytę, ale prace nad nią zostały wstrzymane. Okazuje się, że Magda najprawdopodobniej jest w ciąży. Nie chce tego nagłaśniać, bo sprawa jest dość skomplikowana. Magda bowiem od rozstania z Michałem Wiśniewskim nie związała się z żadnym mężczyzną. Od kilku lat żyje w związku ze swoją menadżerką Anną Komornicką. Panie mieszkają razem w apartamencie pod Warszawą.

Michał cztery lata temu zdradził tajemnicę Magdy. Chciałem ratować to małżeństwo. Stłumiłem w sobie uczucia do Marty, żeby być z Magdą, ocalić to, co wydawało się najważniejsze. Jednak w efekcie finalnym moja pierwsza żona stwierdziła, że woli dziewczyny i to uratowało mój związek z Martą – powiedział wtedy w rozmowie z Prokopem. Magda nigdy nie potwierdziła doniesień o swojej odmiennej orientacji seksualnej. Nie chce też mówić kto jest ojcem jej dziecka. Jedna z przyjaciółek Magdy wygadała się, że ciąża artystki jest efektem pozaustrojowego zapłodnienia. Takiemu zabiegowi piosenkarka miała się poddać pierwszy raz około półtora roku temu w jednej z wyspecjalizowanych klinik. Niestety tamta ciąża zakończyła się poronieniem – czytamy w Twoim Imperium.

Lansik.pl kończy wywód dramatycznym pytaniem:

Za cztery miesiące Magda urodzi. Będzie wychowywała dziecko z Anną?

Wszystkie dzieci nasze są, ale… Nie wiadomo na ile w tym prawdy. Kto wie? Może piosenkarka szykuje nową płytę i w taki sposób zabiega o rozgłos…

Jeden z komentatorów pod Lansikowym niusem napisał:

mamy skandal na miarę stanów 🙂 w końcu :))

Oby więcej takich „skandali” z udziałem polskich celebrytów.

Pani Magdzie (i jej partnerce) życzymy szczęścia!

(mt)