Paweł Małaszyński w roli geja!

Jak donosi Pudelek Paweł Małaszyński wcieli się w głównego bohatera sztuki opartej na Berku Marcina Szczygielskiego. Spektakl dla Teatru Kwadrat wyreżyseruje Ewa Kasprzyk (aktorka pojawiła się na promocji Berka w klubie Tomba Tomba) i sama wcieli się w jedną z ról.

Każdy, kto przeczytał powieść Szczygielskiego, przeczuwa już, że zapowiada się świetna zabawa! O sprawie będziemy informować na bieżąco, tymczasem niniejszy nius zwieńczymy cytatem z Pudelka:

Bez złośliwości – myślimy, że to może być dla Małaszyńskiego rola jego życia, bo przecież ile można grać prawników-amantów i twardzieli „wyjętych spod prawa”. Poza tym, nadal w Polsce zagranie postaci geja to duża odwaga. Życzymy powodzenia.

Cieszy nas, że tak popularny aktor nie obawia się roli geja!

(mt)

3 komentarzePaweł Małaszyński w roli geja!

 • Klaudia

  [Re: Paweł Małaszyński w roli geja!]

  Mam jego gg czasem na nim siedzi:)oto one 7389329:):DMam nadzieje ze znim pogadacie bo naprawde wartOooO:)

 • Twoje imięoscar

  [Re: Paweł Małaszyński w roli geja!]

  jedna pani z sopot powiada ,że nie będzie w tym właściwej chemii.Moim zdaniem to jest sprawa zaangażowania właściwej chemii:WYOBRAZNI i wszystko będzie jak w realu.Banderas jest tego przykładem.Nie bój się Paweł!.

 • Twoje imię Chryzostom Bulvec

  [Re: Paweł Małaszyński w roli geja!]

  Paweł!Pluń na to wszystko i za Witkacym zawołaj.”tylko wtedy jesteśmy w największym porządku,gdy jesteśmy w największym nieporządku”A na „wyrzuty sumienia narodu” -szara maść! Dwa tygodnie i po wszystkim!!!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa