Lesbian Sex In The City

Miło nam donieść, że jedna z bohaterek naszego ulubionego serialu „Seks w wielkim mieście” Cynthia Nixon wcielająca się w rolę rudowłosej Mirandy Hobbes od kilku lat związana jest z kobietą. Jak donosi niezawodny pudelek.pl, para wychowuje dzieci z wcześniejszego związku aktorki. Cynthia jest szczęśliwa w związku:

Nasz związek jest fantastyczny i naprawdę udany. Kocham Christie, bo jest wspaniałą, wyjątkową osobą. Czy kochałabym ją równie mocno, gdyby była mężczyzną? Tego nigdy się nie dowiem. Pragnę jej jako kobiety. (cyt. za Pudelkiem)

Gratulujemy udanego życia rodzinnego. Tym bardziej, że „Seks w wielkim mieście” zawsze był przyjazny osobom LGBT.

Wszystkim zainteresowanym serialem oznajmiamy, że 30 maja w Stanach odbędzie się premiera pełnometrażowego filmu pod tym samym tytułem. Nim do tego dojdzie, polecamy nieemitowane w Polsce odcinki z serii szóstej na kanale Comedy Central (piątki, godz. 22). Na deser uchylimy rąbka tajemnicy. Wkrótce na naszych łamach sensacyjny raport o homiczych wątkach w serialu autorstwa Smerfety Hobbes i Amy Jones. Wspominamy o tym także dlatego, by zmobilizować szanowne autorki do pracy.

(mt)

Poniżej: Sarah Jessica Parker, serialowa Carrie, w namiętnym pocałunku z Alanis Morissette.

1 komentarz do: Lesbian Sex In The City

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa