Kij ma dwa końce – geje ze spotu Kaczyńskiego składaj skargę

Wiemy, o co chodzi –

Jacek Kurski (wg. niektórych mediów w spóle z Pati Kotecką, sory za spoufalanie się, za często ta pani gości na łamach prasy) zmontowali prezydentowi orędzie w konwencji spotu wyborczego (przypomina to też felieton telewizyjnej wróżki w TV kablowej – zwykle wróżka przekonuje, co i dlaczego jest dobre, a najlepsze jest zadzwonienie na 0700…). Generalnie prezydent zauważył, że w Unii są rzeczy dobre i nie dobre, czym potwierdził, że ma w nosie albo i gdzie indziej „naród” (tzn wszystkich obywateli, zob. Konstytucja), który przecież jako prezydent z urzędu kocha. Aby taką tezę (rzeczy dobre i niedobre) zilustrować, pokazał zagrożenie: ślub pary mężczyzn.

Złośliwie dziś podkreślano, że ślub był w Kanadzie – a Kanada nie jest w UE, więc zgnilizna nie idzie z UE (tylko z Kanady? Ale argument, hahaha).

Podkreślano też dziś, że „wreszcie mamy prezydenta”, bo zaistniał w mediach. Naprawdę? Ja już „nie mam” prezydenta, bo ten stwierdził, że dla „dobra” PiS / jego wyborców / mocodawców może mnie bezkarnie obrażać.

Ale, ale!

Kanadyjscy geje odnaleźli się w Nowym Jorku. Blisko mieli do konsulatu, więc złożyli skargę:

Ja i Tom jesteśmy katolikami i poznaliśmy się w kościele – mówi rozżalony. – Nasze zdjęcia zostały wykorzystane w uwłaczający sposób [onet.pl]

kliknij tu: http://www.tvn24.pl/-1,1542848,wiadomosc.html

Homoseksualista z Nowego Jorku, Brendan Fay, złożył w nowojorskim konsulacie RP skargę o naruszenie prywatności przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który bez jego zgody wykorzystał zdjęcie z jego gejowskiego ślubu w swoim poniedziałkowym orędziu o Traktacie Europejskim.

Brendan Fay pojawił się w polskim konsulacie we wtorek po południu (amerykańskiego czasu). Po krótkiej rozmowie z pracownikami placówki przekazał list ze skargą konsulowi Krzysztofowi Kasprzykowi.

– Rozmowa miała spokojny przebieg. W liście pan Fay wyraża ubolewanie i żal, że naruszono prywatność jego i jego partnera życiowego. Powiedział, że nigdy nie dałby zgody na posłużenie się fotografią z jego ślubu homoseksualnego – relacjonował konsul RP w Nowym Jorku Krzysztof Kasprzyk.

– Dał wyraz frustracji, że obrazki z tego, jak powiedział, radosnego dla nich dnia zostały wykorzystane do szerzenia nietolerancji. Dodał, że jego partner jest w stanie silnego wzburzenia – dodał Kasprzyk.

To nie koniec – nie tylko nowożeńcy z Nowego Jorku są wkurzeni. Dość! Politycy „jadący na pedałach” naważyli sobie piwa. Niebawem je wypiją!

(mm)

4 komentarzeKij ma dwa końce – geje ze spotu Kaczyńskiego składaj skargę

 • Erico

  [Re: Kij ma dwa końce – geje ze spotu Kaczyńskiego składaj skargę]

  tak, tylko po raz kolejny wytarto nami podłogę i co dalej?

 • Szymon

  [Można skorzystać z tego pomysłu:]

  Jeśli poczułes się obrażony wykorzystaniem do celów polityczno-propagandowych wizerunku pary gejowskiej w orędziu Prezydenta RP masz okazje mu o tym powiedzieć.
  Przekopiuj poniższy tekst ( autor- Szymon Niemiec), wpisz w temacie” Mój protest” i przeslij wraz z podpisem na adres:

  listy@prezydent.pl

  Może ta akcja uswiadomi litościwie nam panujacemu Lechowi Kaczyńskiemu, ze pedały też ludzie i swą godność mają.

  Szanowny Panie Prezydencie,

  Jako obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, posiadający zagwarantowane przez Konstytucję RP niezbywalne prawo do ochrony własnej godności i czci osobistej, wzywam Pana, jako przedstawiciela władzy, wybranego w demokratycznych wyborach, do natychmiastowego zaprzestania atakowania obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, należących do jakichkolwiek grup mniejszościowych czy społecznych.
  Pańskie bezprzykładne atakowanie mniejszości seksualnych i narodowościowych w orędziu, które wygłosił Pan za pośrednictwem mediów w dniu 17 marca 2008 roku, hańbi urząd Prezydenta RP. Było ono bowiem dowodem na bezpośrednie wykorzystanie nieprawdziwych informacji, mających na celu nie tylko wprowadzenie w błąd opinii publicznej, ale także podsycanie w obywatelkach i obywatelach Rzeczypospolitej Polskiej, nienawiści i uprzedzeń na tle przynależności do mniejszości narodowościowych i seksualnych.
  Zmanipulowana oprawa graficzna, którą posłużył się Pan w swoim przemówieniu jest dla mnie dowodem, że nie liczy się Pan ani z faktami, ani z powagą swojego urzędu. Ośmieszył Pan nie tylko swój urząd, ale także nas, Polaków którzy chcą aby ich Prezydent godnie i honorowo przewodniczył Narodowi, będącemu najwyższą władzą Rzeczypospolitej Polskiej.
  Powierzając Panu sprawowanie funkcji Prezydenta RP, Naród nie dał Panu prawa do wykorzystywania swojej pozycji do budzenia podziałów w społeczeństwie i prowadzenia nieustającej kampanii politycznej.
  Pragnę przypomnieć, że osoby homoseksualne są takimi samymi obywatelami naszego kraju, jak Pański brat i Pan we własnej osobie. Są częścią Narodu, a więc Pańskimi bezpośrednimi zwierzchnikami. I zasługują na taki sam szacunek, jak każdy inny człowiek. Szacunek, który Pan, razem z bratem usiłuje od lat zniszczyć. Na takie działania nie ma i nie będzie mojej zgody.
  Wzywam Pana do zaprzestania profanowania władzy, jaka została Panu powierzona.

  Z poważaniem

 • Jacek

  [Re: Kij ma dwa końce – geje ze spotu Kaczyńskiego składaj skargę]

  Po pewnych modyfikacjach – wysle.

 • mojeimię

  [Re: Kij ma dwa końce – geje ze spotu Kaczyńskiego składaj skargę]

  Dla świętego, własnego spokoju przestałem przejmować się i nawet interesować polityką. Nie sądziłem, że jestem do tego zdolny… i wyszło na to, że nie jestem, bo to już także nie jest mój prezydent. Człowiek, który ocenia mnie za to kim, a nie jakim jestem, który mnie nienawidzi. Zawsze powtarzam z dumą, że jestem Polakiem… Niedługo chyba przestanę.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa