Co promuje Steczkowska

Justyna Steczkowska, przypomniawszy o sobie szerszym rzeszom w Tańcu z gwiazdami (a może na lodzie?) wydaje nowy materiał. Pojawia się także teledysk pod tytułem „Wracam do domu”, a oto i on:

Tu zaczyna być ciekawie, cóż sądzić o obrazku – wzruszającym przedstawieniu losów męskiej pary?

Byłoby zapewne pięknie, gdyby nie wolty i re-wolty w wykonaniu Steczkowskiej – od wywiadów w (wtedy jeszcze drukowanej) prasie LGBT i autografów dla miłych czytelników – po wspieranie PiS w najczarniejszych czasach pełnych parad normalności i polityków bezkarnie mieszających homo-potencjalną-publiczność Steczkowskiej z błotem i nie tylko. Miłe to były czasy, gdy wejście na scenę wokalistki zapowiadał sam Michał Kamiński!

Ciekawe, w którą stronę wiatr zawieje Steczkowskiej w najbliższym czasie?

5 komentarzyCo promuje Steczkowska

 • Krzys

  [Nic nie promuje. Nie ma promocji homoseksualizmu!!!!!]

  Teledysk dwuznaczny.
  Jakie kłamstwa i grzechy.
  Dlaczego nie ma happy endu tylko śmierć. Przecież bycie gejem nie znaczy że się umiera w młodym wieku.

 • Bartek

  [Re: Co promuje Steczkowska]

  Hmm, no właśnie, w którą stronę zawieje w ten wiatr? Bo coś często jej się zmienia. Może się ‚nawróciła’ pod wpływem tego swojego ‚cud’ stylisty

 • Arek

  [Re: Co promuje Steczkowska]

  Do Krzysia – heteroseksualne piosenki i utwory też często końą się tragicznie, zawodem miłosnym, śmiercią czy chociaż przeplatają się słowa „żałuję, że cię znałam” czy „wymienie ciebie na lepszy model” 🙂 I nikt się nie oburza. Są wzorce i antywzorce. Jak jakieś dzieło sztuki nie pokazuje tragiczną wizje, to wcale nie znaczy, że ty masz tak skończyć, wręcz przeciwnie – uważaj, żyj tak, żeby tego uniknąć!

  I dobrze, że powstaje coraz więcej takich utworów o miłości nawet jeśli nie homoseksualen, to chociaż uniwersalnej, że każdy może sobie ją dobrać pod siebie :))

 • ya

  [Re: Co promuje Steczkowska]

  W sieci trafiłem na wiadomość, że ten teledysk będzie pokazywany tylko w Internecie. Na potrzeby TV istnieje ponoć inna wersja, w której nie uświadczysz żadnych motywów homiczych.

 • ya

  [Re: Co promuje Steczkowska]

  I już potwierdzone – z powstaniem tego teledysku Steczkowska nie miała nic wspólnego. Oto cytat z jej strony:

  „Chciałam Wam jeszcze zaprezentować teledysk zrobiony przez moich fanów do piosenki WRACAM DO DOMU.. Paweł Deska i Dominik Sydow nakręcili go własnymi siłami , z miłości do tej piosenki. Myślę , że to piękny gest z ich strony, dlatego też postanowiłam umieścić go na mojej stronie. Teraz mamy dwa teledyski do tej piosenki. Jeden mój , który znajduje się na DAJ MI CHWILĘ – EDYCJA SPECJALNA , drugi moich fanów. 🙂 🙂 🙂 Zapraszam do obejrzenia w dziale ALBUM / MUZYKA. Pozdrawiam i do miłego :)”

  Ot – i tyle. A jakoś nie mogę jej zapomnieć poparcia PIS-u w kampanii wyborczej i sprzeciwu wobec Parady Równości. Też jestem ciekaw, w którą stronę niebawem obróci się chorągiewka.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa