Cher cię wyzwoli

Dobra wieść dla wszystkich pań mieszkających z „koleżanką” i panów przychodzących na imprezy firmowe z „dalekim krewnym”, a do cioci na imieniny z „kolegą z pracy”.

W USA – niezawodnym kraju, jeśli chodzi o dziwne nowe rzeczy w TV, zrobi to – powie TO – dla Ciebie – ZA Ciebie – Z TOBĄ – ona – Cher, wspomagana przez córkę.

Nie klikaj w link jeśli nie chcesz zobaczyć zdjęć pełnych peruk, koloru różowego, konfetti i dziwnych strojów.

wp.pl pisze: Cher stworzy program, w którym będzie pomagać homoseksualistom, którzy nie mieli dotąd odwagi ujawnić się. Już niedługo artystka i jej kochająca dziewczyny córka, Chastity, będą prowadzić specjalny reality show zatytułowany „Coming Out With Cher and Chas”. W programie panie będą pomagać tym, którzy nie wiedzą jak powiedzieć rodzinie, że są homoseksualistami. (…) [Program] ma być zrobiony z podobnym rozmachem co „The Osbournes”.

Wolałbym chyba, aby pewne sprawy wykrzyczał w telewizji wspomniany Ozzy. Niemniej, pomimo konfetti, a nawet dzięki nim, inicjatywa znajduje uznanie.

Kolejna składanka Cher i kolejna jej pożegnalna trasa koncertowa to już inny temat.

Dla wyznawców gej-ikon – wg wp.pl Cher jest ikoną nawróconą, ponieważ dawniej chciała córkę leczyć. Nie wiadomo, czy ze statusem gej-gwiazdy pogodziła się Gloria nomen omen Gaynor, niezbyt miła – wg prasy – dla LGBTQ w życiu codziennym.

2 komentarzeCher cię wyzwoli

 • pt

  [Re: Cher cię wyzwoli]

  zgadza sie. jesli szer ze swoja corka bedzie robila pogadanki dla plebsu o homo, wspierala homo tak wyraznie przed kamerami, to plebs bedzie mial dla homo wiekszy szacunek, bo taka PANI jak szer jest za gejami. tu sie nie liczy co bedzie gadala, ale jej nazwisko-))) a ponadto ma corke lezbe i mowi ze to ok. obali mit. dzieki niej matka geja bedzie mogla powiedziec do kolezanki – a wiesz moj syn jest gejem i wyobraz sobie ze mam z nim takie same problemy jakie ma szer-))))) w ten sposob „awansuje” na kogos podobnego do szer i juz nie bedzie matka wykletego przez swiat-))) takze popieram wszystkimi 7 palcami-)))

 • mmsec

  [a kogo widzielibyscie w tej roli w TVP?]

  traktujcie to jako ankiete :-).

  Ja stawiam na Damieckiego albo Mroczka (albo i obu Mroczkow, a co tam!), przy nich to chetnie bym sie publicznie wyautowal.

  No bo jednak j.w. Jaroslaw z mama i kotem, to jednak by nie przeszli…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa