Tournee sąsiadów ciąg dalszy: Łotwa

Przyzwyczailiśmy się źle pisać o polskich wipach wyrażających się w sposób dziwaczny o homo. Ale jaka szkoda, nasi niezawodni „przyjaciele” jeden po drugim popadają w publiczny niebyt (niemniej, pozdrawiamy pana posła Niesiołowskiego, którego i tak lubimy, nawet jeśli tego nie chce, i wierzymy, że będzie dla nas bardzo miły i pomocny, nawet jeśli tego jeszcze nie wie). Z braku laku piszemy o osobach duchownych, z zagranicy.

W Rydze, stolicy Łotwy, szaleje kardynał Janis Pujats. W związku ze zmianą miejscowego szefa rządu zaapelował, by nowy premier postawił tamę inwazji homoseksualizmu. Niestety, żaden z kandydatów nie zamierza przeciwstawiać się postulatom środowisk LGBTQ.

Złotousty ksiądz kardynał od dawna głosi swe tezy o „nielegalnej seksualnej perwersji” i „homoseksualizmie jako nienaturalnej formie prostytucji”. Nie wiemy, czy ktokolwiek zainteresował się prześwietleniem jego prywatnej drogi życiowej, może na to czas? Tymczasem znany i w Polsce znaczek „zakaz pedałowania” ma na Łotwie fanów, mają nawet stronę internetową.

Niedawno pisaliśmy o sytuacji na Litwie. Wydaje się, że po „upadku” polskiego bastionu to właśnie one są najbardziej przykrym miejscem dla homików w UE.

1 komentarz do: Tournee sąsiadów ciąg dalszy: Łotwa

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa