Odkryto kosmitkę – lesbijkę!

Skandal! Jak podaje portal popcorner.pl, w popularnej grze „Mass Effect” można zobaczyć sex z istotą pozaziemską i na dodatek lesbijką!

Trudno nazwać ten „gorący” fragment prawdziwą sceną seksu, chyba że ostatni kadr nawiązujący do filmu Titanic świadczy o tym, że pomiędzy paniami zaszło coś więcej niż wzajemny masaż pleców.

Zresztą proszę zobaczyć i ocenić.

„Mass Effect” jest „xboxowym” hitem (nie wiem co to oznacza, ale brzmi równie perwersyjnie jak wspomniany sex). W Polsce premiera gry planowana jest na 23 listopada. W grę zabawić się będą mogły osoby pełnoletnie.

Apeluję do naszych rodzimych tropicieli zboczeń. Protestujcie! To jeszcze 4 dni na uratowanie ludzkości! Niech sprawą zajmie się pani Sowińska, pani Sobecka, albo chociaż redaktor Ziemkiewicz! Kosmici nie są homoseksualni, tak samo jak Teletubisie nie są homoseksualni! To tylko złowroga propaganda cywilizacji śmierci!

strona gry: http://www.gram.pl/gra.asp?id=628
źródło: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4684933.html

1 komentarz do: Odkryto kosmitkę – lesbijkę!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa