Naughty boy demisjonuje

Najpierw pragniemy przypomnieć tą oto historię

Streczając: Larry Craig, senator prawicowy, bardzo lubił dowalać pedalstwu przy każdej okazji. Proszę sobie wyobrazić naszych polityków – tych wiadomych, co mam na myśli – i przetrawić ich wybryki na modłę amerykańską.

Tymczasem tenże sam obrońca moralności i rodziny Craig bawił się w George'a Michaela w pewnej publicznej toalecie. Jak w pierwowzorze z udziałem wspomnianego piosenkarza – podrywanym był policjant w cywilu. Nastąpiło aresztowanie, proces, wyrok itd.

Ciąg dalszy: Larry Craig żegna się z polityką. Nie ma wyboru, odsunęli się od niego wszyscy partyjni koledzy a jego los wywołuje co najwyżej uśmieszek politowania. Przypomniano mu, iż w czasach zippergate, gdy prezydent Clinton wraz z Moniką Levinsky raczył się cygarami (bądź nie), określił głowę państwa mianem naughty boy – niegrzeczny chłopiec. Cudownie! Teraz ten piękny, zaiste, termin zaczyna oznaczać – za przeproszeniem – konserwatywno – prawicowo – homofobiczną kryptociotę. Więcej, amerykańska prasa LGBT – m.in. Washington Blade, do którego udało się dotrzeć Redaktorowi, publikuje całą listę naughty boys and girls.

Przypominamy: homoseksualistów, którzy „nie wychodzą z szafy” mamy w Polsce wielu – na prawicy. Informował o tym wielokrotnie pan prezydent Kaczyński (poszukaj w archiwum newsów). Prezydent Kaczyński chwalił ich, iż nie są aktywistami. Ciekawe, cóż zadziałoby się w Polsce, gdyby okazało się kim są nasi naughty boys.

To kolejny element dla potwierdzenia słuszności starej tezy – warto żyć w umiłowaniu dobra, piękna i prawdy, także tej o samym sobie.

Jak to jest być naughty boy'em i podrywać panów przy pisuarze przypomina klasyk:

A Ty, czy jesteś naughty boy'em?

Panu Prezydentowi przebywającemu obecnie w szpitalu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

4 komentarzeNaughty boy demisjonuje

 • Jacek

  [Re: Naughty boy demisjonuje]

  Zdecydowanie: Panu Prezydentowi zyczymy zdrowia, a Jego Wielkiemu Bratu, zeby sie wyleczyl!

 • QUASIMODO

  [Re: Naughty boy demisjonuje]

  No cuż obłuda nie zna granic o granicach panśtw nie wspomne. Filmik obejżałem jednym słowem bomba. George Michael leci w tle cos to znaczy hihihi

 • antoś

  [Re: Naughty boy demisjonuje]

  to nie jest filmik gdzie dźordź majkel leci w tle tylko teledysk dźordźa majkela ;p

 • QUASIMODO

  [Re: Naughty boy demisjonuje]

  Sorki fakt widziałem go ale zmyliły mnie na poczatku litery, myślałem że to fragmęt a dokładnie początek jakiejs nieznanej mi komedii

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa