BigBrader: Coming out (ale nie Adriana!)

Niniejszym dopieszczamy wszystkich spragnionych newsów niepotrzebnych (a może tym razem jak najbardziej potrzebnych?).

W telewizorni odbywa się dziwowisko pod hasłem BigBrader. Jedna z uczestniczek dokonała coming outu, co niniejszym oglądamy:

Gratulujemy!

Tymczasem wracamy do kiszenia – nadal trwa narodowa debata o orientacji seksualnej niejakiego Adriana, który konsekwentnie lansuje się jako hetero, pomimo, iż wszelkie głosy na niebie i ziemi (czyt. na pudlu i w superakach) świadczą, że jest inaczej.

Przy okazji z niebywałą uciechą cytujemy za interią.pl fragment bloga osoby wskazywanej jako partner Adriana:

Kocham Cię, choć czuję, że jesteśmy jak para ptaków związanych ze sobą grubym sznurem, które mając skrzydła nie mogą pofrunąć.
Prawda, że piękne? W tle coś niby na temat pary ptaków – uj.

Miłośnikom buszowania po blogach, fanów wyczynu redaktora Bukowskiego przy okazji uprzejmie informujemy, iż Blog Nasz Powszedni, z racji mnogości materiału do badania, stanie się regularną rubryką kiszonek na homikach.pl

ps. W odpowiedzi na wyraźne żądania Czytelniczek i Czytelników z Dąbrowy Górniczej najserdeczniej przepraszam za niewybredne żarty z tamtejszego bobra.

1 komentarz do: BigBrader: Coming out (ale nie Adriana!)

  • pt

    [Re: BigBrader: Coming out (ale nie Adriana!)]

    no typowe. chlopiec jest delikatny i szpanerowaty , ewidentnie nie reaguje erotycznie na baby i udaje ze wogole nikt go nie pociaga alke klamie, ze jest hetero. a baba twarda sztuka, ma wiecej jaj niz wszyscy faceci w tym programie i sie przyznaje. czyli lezby maja jaja i potrafia zachowac godnosc a geje nie maja jaj i robia sie na smieci-))

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa