Arafat zmarł na AIDS?

Jeden z najważniejszych palestyńskich bojowników zdradza nowe szczegóły dotyczące śmierci Jasera Arafata. Mówi, że Jaser Arafat, zmarły przed trzema laty lider Palestyńczyków i laureat Nagrody Nobla, padł ofiarą AIDS, którym zaraził się od kochanków – gejów – informuje dziennik.pl za izraelskim dziennikiem „Israel Today”.
Tę sensacyjną informację przekazał stacji telewizyjnej al-Manar Ahmed Dżibril, lider Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny.
(…)
Jak Arafat zaraził się wirusem HIV? Prawdopodobnie był to efekt kontaktów homoseksualnych. Jednak jego stronnicy uparcie twierdzili, że ich lider tak naprawdę został otruty przez Izraelczyków. A wirus wprowadzono do jego organizmu tylko po to, by ukryć ślady trucizny i zmylić trop.
źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1570918,12,item.html

Informacji nie potwierdza na razie ani portal BBC, ani CNN, ani Al Jazeera.

2 komentarzeArafat zmarł na AIDS?

  • edna

    [Re: Arafat zmarł na AIDS?]

    Przecież to żadna tajemnica że Arafat wolał facetów…

  • sharmoort

    [Re: Arafat zmarł na AIDS?]

    Moim zdaniem to dobra wiadmość. Gdyby to miało zdyskredytować Arafata żydzi nagłośniliby to znacznie wcześniej, ale boją sie że nie będą mogli dalej wciskać światu stereotypu Araba-islamisty homofoba, co przecież jest jednym z większych kłamstw zachodniej propagandy. Wystarczy choćby wspomnieć afgańskich talibów gdzie wielu było duże przyzwolenie na stosunki homo.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa