Gwiazdor ''Skazanego na śmierć'' jest gejem?

Są takie chwile w życiu lesbijki i geja, gdy oddech staje się płytki, ciśnienie krwi wzrasta a radość z bycia homikiem jest wyjątkowo wielka. Dzieje się tak wtedy, gdy po miesiącach znoszenia upokorzeń w kraju nad Wisłą, nagle przychodzi wiadomość, że ktoś szanowany, wielki, wybitny lub uwielbiany okazuje się być gejem lub lesbijką.

Tak było wtedy, gdy świat obiegały wiadomości, że gejami są Freddie Merkury, George Michael, Steven Gately. Tak jest wtedy, gdy na coming out decyduje się ktoś znany z Polski – np. Jacek Poniedziałek czy Krystian Lupa. Dzisiaj dreszcz emocji przeszedł pewnie wszystkie te homiki, które przez ostatnie tygodnie z wypiekami na twarzy śledziły losy bohaterów serialu „Skazany na śmierć” („Prison break”).

Pudelek.pl to może i plotkarski portal, ale to nie znaczy, że nie piszą w nim prawdy… Dzisiaj znalazła się tam informacja (niestety bez podania źródeł), że Wentworth Miller, gwiazda serialu „Skazany na śmierć”, spotyka się podobno potajemnie z aktorem serialu „Brothers & Sisters” Luke'm McFarlanem.

Obaj panowie spotykają się ponoć w tajemnicy już od prawie pół roku. Są bardzo skryci, co jest jasne, ponieważ Wentworth publicznie jeszcze nie ujawnił swojej orientacji. Spędzają ze sobą dużo czasu w domach – pisze Pudelek.pl.

Związek wydaje się być poważny, ponieważ panowie rozważają zamieszkanie razem. Ostatnio udali się do Azji, gdzie Luke towarzyszył Millerowi w pracy. Najwidoczniej miłość ta nie wpływa jednak dobrze na pracę Wentwortha. Jeden z pracowników stacji Fox powiedział: Ostatnio bardzo ciężko się z nim pracuje. Od kiedy stał się znany, nie daje sobie rady z naciskami prasy. Robi się nerwowy ponieważ reporterzy wciąż go pytają, czy jest gejem.

Cóż, o orientacji przystojnego aktora plotkuje się już od dawna – pisze Pudelek.pl – trzeba przyznać, że fakt ukrywania przez niego homoseksualizmu tłumaczyłby to, że jak ognia unika on mediów.

Źródło: http://www.pudelek.pl/artykul/3768/nowy_chlopak_wentwortha

Jeżeli ktoś nie wie, skąd bierze się popularność serialu „Skazany na śmierć”, ma niepowtarzalną okazję zobaczyć powtórkę! Już w najbliższy czwartek o godz. 20.00 Polsat powtórzy dwa pierwsze odcinki.

Strony poświęcone amerykańskiemu aktorowi:
http://wentworth-miller.net
http://wentworthmiller.com
http://www.wentworth.pl
http://wentworthmilleronline.com

Autorzy:

zdjęcie Krzysztof Halama (Walpurg)

Krzysztof Halama (Walpurg)

Bloger (Walpurg.pl, Walpdrive.pl), witkacolog-amator, w sztuce lubiący groteskę, w ludziach – indywidualizm, w partnerach – testosteron, zapalony eMKaeMowiec (miłośnik komunikacji miejskiej). Mimo wszystko mężczyzna. Życiowe motto: „Lepiej być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym” (C.F. Hebbel)

7 komentarzyGwiazdor ''Skazanego na śmierć'' jest gejem?

 • Kanapka

  [Re: Gwiazdor ”Skazanego na śmierć” jest gejem?]

  A informacja ukazała się w Poniedziałek 😀
  -Takie moje pierwsze skojarzenie 🙂

 • Walpurg

  [Re: Gwiazdor ”Skazanego na śmierć” jest gejem?]

  Sugerujesz, że to reklama Polsatu?
  Nie, Pudelek skopiował to za zagranicznymi serwisami. Wpisz w Google nazwiska obu panów – identycznych newsów o tym związku są setki!

 • Twoje imięDaniel

  [Re: Gwiazdor ”Skazanego na śmierć” jest gejem?]

  Zrodlem tych wszystkich plotek i tanich sensacji jest jak zwykle PEREZ HILTON.
  Chcesz jeszcze wieksza doze ” glitter & glamour ” zajrzyj na jego strone http://www.perezhilton.com ,tam znajdziesz to i owo, w wiekszosci to tylko przypuszczenia ,zaslyszane plotki i masa shit.

 • darek

  [Re: Gwiazdor ”Skazanego na śmierć” jest gejem?]

  Podobno Aleksander Kwasniewski jest gejem

 • Ivo

  [Re: Gwiazdor ”Skazanego na śmierć” jest gejem?]

  Jaaa papiez takze a jakze !!!!!

 • QUASIMODO

  [Re: Gwiazdor ”Skazanego na śmierć” jest gejem?]

  no nie Kiedyś Marcin Poniedziałek, ostatnio Tinky Winky a teraz Wentworth Miller. No proszę jest nas więcej, a zna ktoś jego numer telefonu adres wdepnął bym do niego :-)))

 • QUASIMODO

  [Re: Gwiazdor ”Skazanego na śmierć” jest gejem?]

  * Jacek Poniedziałek

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa