Gej całuje się na ławce! Ot, ploteczki…

Otóż wyobraźcie sobie, drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy, że na Zachodzie gej może całować się na ławce ze swoim chłopakiem!

Dodatkową atrakcją newsa jest, że w ten otwarty sposób promuje homoseksualizm nie byle kto, a sam Marc Jacobs, znany projektant mody.

http://www.pudelek.pl/artykul/3296/znany_projektant_mody_z_chlopakiem/

Ech, serce w tęsknocie wyrywa…

5 komentarzyGej całuje się na ławce! Ot, ploteczki…

 • MIchal

  [Re: Gej całuje się na ławce! Ot, ploteczki…]

  a ja sie calowalem w myjni samochodowej i co tego?:P

 • cesare

  [Re: Gej całuje się na ławce! Ot, ploteczki…]

  A ja z kolei oddałem dzisiaj pracę zaliczeniową mojego wykładu specjalizacyjnego „Granice odpowiedzialności karnej”, poświęconą statusowi prawnemu zachowań homoseksualnych, nieodróżniających się formą i intensywnością od irrelewantnych prawnie zachowań heteroseksualnych – takich jak objęcia czy pocałunki w miejscach publicznych. Wnioski, do jakich doszedłem, są dla mnie wstrząsające – gdyby literalnie czytać kodeks wykroczeń, można by przyjąć, że takie zachowania mogą być ścigane z art. 51 § 1 (wywoływanie zgorszenia w miejscu publicznym) i 140 (nieobyczajny wybryk) k.w. A ja osobiście odczuwam coraz większą potrzebę takiej ekspresji swej homoseksualności – i gdyby w moim życiu istniał mężczyzna, którego mógłbym całować, myślę, że perspektywa nękania przez Policję byłaby niczym wobec miłości do niego, której wyrazów nie byłbym w stanie neurotycznie w sobie stłamsić.

 • QUASIMODO

  [Re: Gej całuje się na ławce! Ot, ploteczki…]

  OK tylko heterole bez przeszkód śmiało mogą sie obejmować czy całować (w granicach przyzwoitości) co do nas to dupa blada Już bym wolał jak mnie zwija niż dostać oklep od paru łysych patridiotów.

 • Maureen

  [Re: Gej całuje się na ławce! Ot, ploteczki…]

  no, całuje się – ma ochotę, to się całuje i wszystko! mnie tam się sama twarz cieszy, jak widzę, że jakaś para (mało istotne heterycy czy homiki) czuli się do siebie na ławce – miło popatrzeć na kogoś, kto jest szczęśliwy 🙂

  drażni mnie dopiero widok osób uprawiających grę wstępną na ławkach w parku w środku dnia – to jest jednak przegięcie… i to niezależnie od orientacji pary 🙂 może w końcu do tego by się ktoś przyczepił 🙂 bo ja rozumiem, że na łonie przyrody bywa szalenie miło i ekscytująco, ale – na bogów! – nie w samo południe, kiedy dookoła tabuny ludzi!

  życzę naszemu społeczeństwu, żeby przestało widzieć coś dziwnego i nienaturalnego w pocałunkach homików 🙂

 • maiusz

  [Re: Gej całuje się na ławce! Ot, ploteczki…]

  nie całuje gejów,bo popełniłes na swiecie.
  Ja wielka tajemnica też pomóz młodziezi,zeby
  uratowali,nie mozna gejów.koniec.Złe na świecie,no tak niestety.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa