Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?

Wygląda na to, że zeszłoroczna afera z zaproszeniem nieco już przysłowiowego Roberta Biedronia do szkoły w Środę Popielcową (to takie katolickie święto – uwaga nie sarkastyczna, nie wszyscy muszą wiedzieć) to pestka w porównaniu z tym, co spotka dyrektorów, którzy w najbliższej przyszłości odważą się tegoż Biedronia zaprosić. Jak donosi dziś portal gazeta.pl, – Kto propaguje w placówkach edukacyjnych homoseksualizm i inne zboczenia o charakterze seksualnym podlega karze – mówił wiceminister o głównym założeniu ustawy. Jak zapowiedział, projekt powstanie w MEN w przeciągu miesiąca. Za łamanie zakazu dyrektorom szkół będzie grozić dyscyplinarne wyrzucenie z pracy, a nawet odpowiedzialność karna – grzywna lub ograniczenia wolności.

To może idźmy skrycie, jak spiskowcy na dobrych starych czasów rozbiorów, jak emancypantki na przełomie XIX i XX w. i pod płaszczykiem czegokolwiek wypromujmy się sami? Nas przecież za to nie zwolnią? Absurdalność rzeczywistości rodzi absurdalne pomysły.

Ogłaszam niniejszym konkurs na wypromowanie homoseksualizmu. Marketingowcy, piarowcy – do dzieła w komentarzach! Nagrodą będzie zwolneinie ze stanowiska dyrektora szkoły.

Na otarcie łez urokliwe kuriozum: cóż pan minister radzi (w domyśle) homikom? Wierzę, że każdy człowiek swoje słabości musi przeżyć wewnętrznie i sam sobie z nimi radzić, podobnie jak w przypadku rzucania palenia . Ciekawe, niezwykle ciekawe, skąd wiedza o skuteczności takich metod. Czyżby pani Minister sam też musiał sobie z czymś radzić? Z paleniem na przykład?

Żródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3983922.html

Oficjalna informacja MENu: http://www.men.home.pl/CMS/artykul.php?article=137

Strona Rzecznika Praw Obywatelskich, gdzie można złożyć wniosek i mieć nadzieję:
http://www.rpo.gov.pl/wniosek/

Autorzy:

zdjęcie Uschi

Uschi „Sass” Pawlik

Tłumaczka z zawodu, korektorka z powołania. Ma kota na punkcie kotów. Pasjonują ją zagadnienia [trans]genderowe, kwestie rodzin LGBTQ i feminizm.

17 komentarzyZa homika won ze szkoły. Polecą głowy?

 • j

  [zglos sprawe do rzeczniak praw obywatelskich]

  ja wysłałem już zgloszenie do rzecznika praw obywatelskich by zajął się tą sprawą jak i haniebnymi wypowiedziami giertycha w niemczech. uważam, że nie można stać z boku i milczeć. to popieranie mowy nienawiści i przemocy. jeśli nie jest wam obojętny wasz los i kraju proszę o wysłanie swojego protestu przez specjalny formularz znajdujący się na stronie rzecznika praw obywatelskich. należy podać niestety wszystkie swoje dane by wniosek taki został przyjęty. ale myślę, że należy to zrobić. nie można się chiować. strona rzecznika – http://www.rpo.gov.pl/

 • QUASIMODO

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Oto podejście do człowieka do jego problemów hak zwykle pod… DYWAN

 • QUASIMODO

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  NO PASARAN

 • S

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Jesten nauczycielem. czy jeśli ktoś zapyta mnie dlaczego nie mam żony i odpowiem zgodnie z prawdą, to już będzie propaganda?

 • KczK

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Biedroń jak za komuny Michnik, Kuroń, Hupka i Czaja w jednym! :))))

 • [TERAZ DOPIERO BACHORY SIĘ ZACIEKAWIĄ!]

  Ponieważ Polacy to naród przekorny, a bachory zwłaszcza, można przypuszczać, iż zainteresowanie „homikowatością” znacznie wzrośnie, i to w jak najbardziej pozytywnym sensie!

 • Walpurg

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  No nie wiem…
  W sondażu na portalu Gazeta.pl ok. 80% popiera ten pomysł z karaniem dyrektorów!
  🙁

 • Erico

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  a z drugiej strony, to moim zdaniem co mają homiki robić?

 • bar

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Chwileczkę, jak wchodziłem ostatnio na portal gazety, to było dokładnie odwrotnie -ok. 80 procent opowiedziało się przeciwko karaniu dyrektorów. Az tak się zmieniło?

 • Walpurg

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Mam dane z wczoraj z godz. 23,45:

  Gazeta.pl:
  Dyrektorzy szkół powinni być karani za zapraszanie organizacji gejowskich?
  Tak – 85%
  Nie – 15%

  Liczba oddanych głosów: 36246

  Onet.pl:
  Czy obawiasz się promowania „gejowskiego stylu życia” w szkołach?
  Tak – 39%
  Nie – 58%
  Nie mam zdania – 2%

  Ogółem głosów: 25743

 • Arek

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Zastanawia mnie co to jest „gejowski styl zycia”. Znam wielu gejów, w końcu sam jestem z nich i zaden nie ma takiego samego stylu zycia. Moze mi to ktos wyjaśnic?

  A swoją drogą to juz sie moge o siebie bać 😛 Zespół Szkół której przewodniczący jest pedałem… Pewnie tez wyląduję za kratami xD

 • Marta

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Skandal. Jak dlugo jeszcze *** ****** Orzechowski bedzie wiceministrem EDUKACJI? Mam jedynie nadzieje, ze ostatnie spory na linii Kaczynski-Rydzyk/Giertych zaowocuja dymisja tego ostatniego. Daj Boze…

  interwencja detrollatora. nie zniżajmy poziomu proszę i nie obrażajmy

 • mk

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Pytania zostały tak ułożone, aby na zdezorientowanej większości niemalże wymusić pożądaną odpowiedż , a to poprzez ogólnikowość która ma budzić demony wyobrażni.Słowem – manipulacja.

 • krzysztof

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  muszę wyznać, że sam od półtora roku z mała promuję homoseksualizm w swojej szkole, choć nie wydałem na to ani złotówki. Bezwstydnie nie wstydze się swej seksualności i wywieram zły wpływ na swoich rówieśników (wiadomo: tolerancja tak, afirmacja nie!). Poza tym geje i lesbijki zajmują w szkolnym samorządzie najwyższe stanowiska od conajmniej od trzech kadencji (tyle sam obserwowałem). Stąd wniosek, że lobby homoseksualne w moim liceum ma się znacznie lepiej niż sobie pan wiceminister edukacji w najgorszych snach wyobraża!

 • Heretyk Łódź

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  Przedstawie swój osobisty punkt widzenia, swoją hetezje. Za promocje uważam przekonywanie kogoś do czegoś różnymi sposobami, a nie mówienie o czymś. To tak jak z papierosami, alkoholem, narkotykami większość społeczeństwa uważa to za złe, więc reklama tych produktów jest zakazana. Wszyscy rodzice mają prawo i obowiązek wychowywać swoje dzieci. Ponieważ nie życzą sobie edukacji seksualnej w szkołach wybrali do parlamentu LPR, PiS i Samoobronę. Takie wychowanie jakie społeczeństwo wybrało sobie władze. Jakie macie prawo do wychowania nie swoich dzieci? Jakie macie prawo do wyboru trybu ich nauczania? Jesteście w opozycji nie możecie narzucać swojej wizji świata większości, możecie tylko wytykać błędy i pokazywać swój punkt widzenia. Jestem liberalny, ale jeśli zobaczyłbym w podstawówce kogoś kto opowiada o jakiejkolwiek aktywności płciowej dzieciom, które nie są jeszcze na to przygotowane, wziąłbym kija do palanta i sprawdziłbym, czy delikwent jest przygotowany na mój argument. Jestem heretykiem i jestem za swobodą wyboru orientacji seksualnej, ale nie do zachęcania przyjęcia którejkolwiek, bo to w moim przekonaniu graniczy z molestowaniem seksualnym. Co macie robić ktoś tam zadał pytanie. Żyć tak jak chcecie i dać żyć innym tak jak tego oni chcą. A młodzież zostawić, przedstawiając im tylko wiadomości o możliwości wyboru. Z penością uniknie się wtedy wielu kalek poplątanych seksualnie.

 • www.antykaczy.blog.onet.pl

  [Re: Za homika won ze szkoły. Polecą głowy?]

  do „j” oczywiście ze nalezy popierac protest i odwaznie wysyłac swóje zastrzezenia do rzecznika Praw Obywatelskich ! ale przede wszytskim wydaje sie ze musimy cierpliwe przetrwac kadencje obecnych wałdz i ich kretyznim – oni predzej czy pózniej miną i niechlubna pamiec po nich poztsanie (lub ppadna w niepamięc )

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa