Queer Family bez klapsa

Oddalają się nasze szanse na otrzymanie filmowego Oskara. Queer rodzina nie dogadała się i projekt nagrania pierwszego branżowego serialu spalił na panewce.

Otrzymaliśmy dziś komunikat od Anki Zawadzkiej (niedoszłej producentki Queer Family), w którym to komunikacie informuje nas o zawieszeniu prac nad serialem. „Przykrą jest sytuacja, że nie mogliśmy dojść do porozumienia w tak ważnej sprawie. Wiem, że jest duże oczekiwanie społeczności LGBT na tego typu produkcje. Jest mi smutno, że nam nie wyszło. (…) Nam nie wyszło, ale nie oznacza to, że innym się nie powiedzie. Jest zainteresowanie sponsorów, mamy świetne wsparcie medialne i głodnych widzów, którzy nie mogli doczekać się pierwszego odcinka.”

Jeszcze kilka miesięcy temu informowaliśmy o castingach i specjalnych pokazach. Serial miał być inicjatywą grupy zapaleńców, którzy chcieli udowodnić, że potrafimy nie tylko gadać. Queer Family miało być opowieścią o nas, o naszych problemach, miłościach, relacjach z przyjaciółmi, rodzicami, itp. Szkoda, że skończyło się tylko na planach.

5 komentarzyQueer Family bez klapsa

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa