Homiki.pl – debiut roku!

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Towarzystwa Ekonomicznego na rzecz Gejów i Lesbijek uhonorował po raz pierwszy najlepsze serwisy internetowe dla LGBT. Wyróżnienia zostały przyznane, aby promować i zachęcać do rozwijania serwisów oraz e-biznesu dla LGBT. Homiki.pl zostały wyróżnione jako debiut roku, bowiem w listopadzie 2006 po raz pierwszy ze względu na wzrost oglądalności trafiły do Megapanelu PBI/Gemius – największego badania audytu internewego w Polsce.

Wyróżnienia przyznano w 3 kategoriach, opierając się przede wszystkim na oglądalności i udziale wśród internautów LGBT w oparciu o analizy firmy badawczej QM na podstawie znanego badania Megapanel PBI/Gemius oraz badania Queer Group Index. Drugim istotnym obszarem oceny była orientacja serwisów na rozwijanie e-biznesu w segmencie LGBT – zgodnie ze regulaminowymi celami Towarzystwa Ekonomicznego na rzecz Gejów i Lesbijek.

Laureatami pierwszej edycji TEGL Web Awards zostały witryny:

 • w kategorii serwis internetowy LGBT
  o Miejsce 1 – INNASTRONA.PL
  o Miejsce 2 – KOBIETY-KOBIETOM.COM oraz GEJOWO.PL
  o Miejsce 3 – GAYDAR.PL

 • w kategorii debiut roku – HOMIKI.PL
 • w kategorii sklep internetowy – PRIDESHOP

  Tytuł Grand Prix TEGL Web Awards 2007 otrzymała INNASTRONA.PL.

  Więcej informacji na http://www.tegl.eu/informacje/04-03-2007.htm.

  Z gratulacjami,
  Michał Hucał
  Prezes TEGL

 • 8 komentarzyHomiki.pl – debiut roku!

  • pip

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   prawdziwego homika poznaje sie po tym, jak zaczyna:) gratulacje!

  • gosc

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   gratulacje!

  • mTV

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   tak, wielkie gratulacje!

  • Erico

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   Madonna ćwiczyła 10 lat wygibasy zanim miała swój debiut. Więc termin debiutu – spoko:-)

  • Walpurg

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   Zawsze wierzyłem w te małe urocze gryzonie 🙂
   GRATULACJE!

  • k

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   Jakby nie zajmowali sie przyznawaniem nagrod, wiedzieliby nieco wiecej o homikowym internecie. 😉
   Oczywiscie gratuluje i ciesze sie z Debiutantami. 🙂

  • antarex

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   Niczego nie ujmując Homikom, które lubię i czytam i które dostały wyróżnienie jako debiutanci wyniki tych „badań” wydają mi się kompletnie niewiarygodne.

   Pomijając trudno stwierdzalną oglądalność: w kategorii aktywności użytkowników niższą ocenę dostał Gaylife.pl niż inne serwisy mimo iż ilość komentarzy do tekstów i profili na Gaylife.pl jest największa ze wszystkich portali (do niektórych artykułów i newsów grubo przekracza setkę).

   Podobnie niewiarygodna jest ocena profilu użytkownika: Gaylife.pl – to gejowski portal clubbingowy, gdzie zarówno sama rejestracja, jak i szereg usług jest płatna, naturalne więc, że Gaylife.pl grupuje gejów zamożniejszych, z większych miast zainteresowanych rozrywką i konsumpcją i mających na to kasę. Tymczasem wyżej oceniono profil uzytkowników innych portali. Dlaczego?

   Samo Stowarzyszenie przedstawiające te wyniki nie jest znane w środowisku z żadnych inicjatyw, nazwisko jego prezesa zarówno ja (naczelny Gaylife.pl), jak i rafik – właściciel Gejowa słyszymy pierwszy raz w życiu.

  • KASSS

   [Re: Homiki.pl – debiut roku!]

   Niezależnie od oceny wiarygodności badań – moim zdaniem Homiki zasługują na taki tytuł. Jeśli nie od TGL to ode mnie 😉 Piotr zrobił naprawdę kawał dobrej roboty. Oczywiście nie sam, ale obecna pozycja Homików to chyba w największym stopniu jego zasługa.

   Pamiętam skromne początki Homików a do dziś trzymam szampana z logo portalu, którego dostałem przy jakiejś okazji od duetu P&P. Może kiedyś na nim zarobię na jakiejś aukcji? ;-P

   A nieznany Antarexowi prezes tgl/gayblade – napisał kiedyś parę postów na naszym forum. O tutaj: http://miedzynami.home.pl/viewtopic.php?p=88343#88343

   8-o

  Skomentuj

  Możesz używać następujących tagów HTML

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

    

    

    

  Obraz CAPTCHY

  *

  Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

  napisz do nas: listy@homiki.pl

  Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
  Nr ISSN: 1689-7595

  Powered by WordPress & Atahualpa