Walpurg III

Nasz homiczy współpracownik i przyjaciel, liberał, feminista, homofil i wykształciuch został nagrodzony w konkursie: Blog Roku 2006 portalu onet.pl.

Kapituła konkursu, w skład której wchodzą m.in. Małgorzata Domagalik, Marcin Meller, Grzegorz Miecugow i Tomasz Gudzowaty, przyznała Krzysztofowi „Walpurgowi” Halamie III nagrodę.

Najstarszy wpis na blogu Walpurga ma datę 1 kwietnia 2001 roku. Walpurg: „Wielokrotnie miałem ochotę skończyć tę pisaninę. Bo ani moje życie do najciekawszych nie należy, ani moje poglądy do tak zwanej 'większości' nie pasują. Ale to nie takie proste. Blog bowiem uzależnia! Komuś muszę powiedzieć, co myślę i wykrzyczeć wściekłość na niedoskonały porządek tego świata.”

Kapituła konkursu już w 2005 roku bardzo wysoko oceniła blog Krzyśka. Wtedy walpurg.blog.onet.pl znalazł się wśród blogów wyróżnionych. Jak tak dalej pójdzie w następnym roku I nagroda jest murowana!

Gratulujemy Krzyśkowi i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wpisów na blogu walpurg.blog.onet.pl.

Redakcja homiki.pl

———————————————
KONKURS onet.pl: Blog Roku 2006

6 komentarzyWalpurg III

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa