Irak: najprawdopodobniej zamordowano dziesięć homoseksualnych osób

Jak podaje działająca w Wielkiej Brytanii organziacja IRAQUI LGBT, skupiająca osoby homoseksualne z Iraku, w listopadzie w okupowanym przez Amerykanów Bagdadzie i innych irackich miastach miała miejsce zmasowana akcja przeciwko osobom homoseksualnym. Organziacja posiada dowody na porwanie przez irackich policjantów co najmniej pięciu osób, które spotykały się w Bagdadzie na nieformalnych spotkaniach. W sumie, od czerwca tego roku, po spektakularnych akcjach irackiej policji zniknęło już 13 osób, wszystkie były wolontariuszami na rzecz osób homoseksualnych.

Według informacji biura IRAQUI LGBT w Londynie jest bardzo prawdopodobne, że wszystkie te osoby nie żyją. Niektórzy z nich mogli zostać zamordowani podczas publicznych egzekucji organizowanych wbrew władzom i wojskom misji stabilizacyjnej przez bardzo silne i wpływowe ekstermistyczne milicje. IRAQUI LGBT przedstawiła też dowody, że policjanci porywają osoby homoseksualne na polecenie ekstremistycznych milicji powiązanych z Iranem. Organizacja w oświadczeniach dla prasy wystawia nawet tezę, że wspólne działania policji i ekstremistów są spójnym planem oczyszczenia moralnego Iraku, który miałby się stać państwem islamskim, jak Iran.

Przypominamy, że polskie wojsko także bierze udział w „misji stabilizacyjnej” w Iraku.

zobacz stronę wspomnianej organizacji:
http://iraqilgbtuk.blogspot.com/2007/12/welcome-to-iraqi-lgbt.html

4 komentarzeIrak: najprawdopodobniej zamordowano dziesięć homoseksualnych osób

 • pip

  [Re: Irak: najprawdopodobniej zamordowano dziesięć homoseksualnych osób]

  przypominamy ze w Polsce tez mamy do czynienia z „oczyszczaniem moralnym” – wprawdzie na inna skale, ale po raz kolejny okazuje sie jak na dloni, z jakiego pnia wyrastaja podobne inicjatywy.

 • Asm

  [Re: Irak: najprawdopodobniej zamordowano dziesięć homoseksualnych osób]

  Slawomir Mrozek dal kiedys taka rade dla tych, ktorzy pisza takie brednie jak kolega „pip” powyzej. Jesli uwazasz ze to wszystko jedno jak kto walczy z gejami to wez rozgrzej patelnie do 30 stopni i siadz na niej gola dupa a potem rozgrzej ja do 100 stopni i zrob to samo. Watykan ma do LGBT stosunek chlodny, ale porownywanie go do islamskich faszystow to kretynizm… Przypomnijmy ze islamskim faszystom szerokie uprawnienia dal im nie kto inny jak Romano Prodi, wielki przyjaciel LGBT, gdy byl jeszcze przewodniczacym UE.

 • 7

  [Re: Irak: najprawdopodobniej zamordowano dziesięć homoseksualnych osób]

  hitler też miał na początku jedynie „chłodny” stosunek, dopóki nie poczuł władzy. dzisiaj bliźniaki z solidarności wprowadzają totalitaryzm, bezczelnie przy tym mydląc oczy (durnemu) narodowi.

  zresztą niemało jest zdjęć także księżami w geście „zamawiania piwa”. kościół jest jak chorągiewka, powiewa tak jak wygodniej. wciska ludziom bzdury o miłości, a jednocześnie w sposób mniej lub bardziej zawoalowany kreuje obraz wroga (skrzywdzonego i wymagającego opieki).

 • pip->asm

  [Re: Irak: najprawdopodobniej zamordowano dziesięć homoseksualnych osób]

  ale czy pomiedzy rozgrzaniem patelni do 30 stopni a rozgrzaniem jej do 100 stopni powinienem wstac? i czy podciagnac na ten (krotki) okres spodnie?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa