Pan prezydent mówi…

Zastanawiam się nad celowością reaktywacji kącika znanego z pewnego lub-czasopisma, zatytułowanego „pan prezydent powiedział”. Prezydent Lech Kaczyński często i chętnie opowiada o homoseksualiźmie. Czasem nawet o homoseksualiźmie u swoich znajomych i politycznych kolegów!

Tym razem pan prezydent wybrał się w podróż do polskiego miasta Londyn, gdzie, jak pisze prasa, nawet kilkaset tysięcy biało – czerwonych szuka czegoś ciekawszego, niż żywot między Bugiem i Odrą. Spotkał tam królową, która prezydentowi w prezecie wręczyła swoje zdjęcie. Z autografem!

Dodatkowwo panu prezydentowi podetknięto mikrofon BBC i pan prezydent znów miał okazję wypowiedzieć się o homosekauliźmie. Oto, co pan prezydent tym razem powiedział:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3724503.html

Na pytanie o to, czy zmienił swój stosunek do homoseksualizmu, prezydent odpowiedział, że nie. Odparł, iż rozumie, iż homoseksualiści zawsze w Polsce byli, są i będą, ale zaznaczył, iż są ludzie, którzy w imię kariery zajmują się promocją subkultury gejów, która jednak nie może jednak stać się alternatywą dla modelu heteroseksualnego:

„Jeżeli subkultura gejów miałaby w Europie stać się przyjętą alternatywą, to kultura heteroseksualna zniknie” – oświadczył.

Analiza i interpretacja.
Niedawno pan prezydent opowiadał w The Times o gejach w polskich siłach zbrojnych (ponoć ich tam za dużo) i też mówił o czymś na kształt końca świata czy końca ludzkości. Jak widzimy nadal pan prezydent, jako polityk konserwatywny, podkreśla wiarę w wyznawane przez siebie wartości. Rodzina to jest siła? Nie, kultura heteroseksualna zniknie. Już od przedszkola dzieci będą szkolone na drag queen, a w urzędach zakrólują gołe męskie pępki. Tak będzie, prezydent to mówi!

Jako, iż prowadząc ninieszy serwis netowy ewidentnie dla kariery i poklasku promujemy subkulturę gejów, wyrażam ubolewanie nad przykrym losem kultury heteroseksualnej. Wracając do poprzedniej tezy pana prezydenta, pochylam się nad losem ludzkości, której grozi w wyniku homoseksualizmu wyginięcie. [Nie wierzysz? Kliknij w link poniżej.] Smutno mi. Jednocześnie czuję dumę, iż mój prezydent tak wnikliwie interesuje się kulturoznawstwem!

Nie znasz granic śmieszności? Wyznacz je sobie sam!

4 komentarzePan prezydent mówi…

 • teklariusz

  [Re: Pan prezydent mówi…]

  kim jest pan prezydent, zeby o nim w ogole pisac… dajcie spokoj. maly czlowiek z wielkimi kompleksami.

 • Erico

  [Re: Pan prezydent mówi…]

  Jak to? Heteroseksualizm wyginie? straszne a jakie mądre.

 • jlct

  [Re: Pan prezydent mówi…]

  Londyn???!!! Nie ma takiego miasta. Jest Lądek. Lądek Zdrój… Ciekawe więc jak tak yntelygientny prezydent tam trafił (przecież nie jest WYKSZTAŁCIUCHEM) :)))

 • kirenhijan

  [Re: Pan prezydent mówi…]

  Kiedy już kultura heteroseksualna zniknie, Lech zostanie obwołany pierwszym prorokiem i tak pisać o Nim i Jego podróżach misyjnych będą: "A było w tych dniach w Londynie, mieście niesławnym, wielu judzących i przyszli oni by Go [Lecha] wybadać. Odparł im tedy Lech: <<Zaprawdę powiadam wam, kultura heteroseksualna zniknie>>" (Le 3,13-14) I na świetych obrazkach przedstawiać Go będą w dwójcy jedynego z jedną z twarzy zwróconą w przeszłośc, a drugą w przyszłość.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa