Krzysztof Ibisz tępi plotki

Jak podał portal www.pudelek.pl, „Ponad dwa lata temu pismo Twoje Imperium opublikowało tekst, z którego wynikało, że Krzysztof Ibisz, popularny prezenter, może i pokazuje się z dziewczyną, ale tak naprawdę mieszka z chłopakiem.
Towarzyszące tekstowi zdjęcie na okładce opisane było: Mieszka z nim; flirtuje z nią. Opisano tam wiele szczegółów z życia Ibisza. Wiadomość powtórzona została przez magazyn TVP – Teleplotki. Ibisz wniósł sprawę do sądu, domagając się 200 tysięcy odszkodowania. Sąd przyznał mu 30 tysięcy, tak uzasadniając wyrok:
Sąd nie dał wiary powodowi, że był w szoku po publikacji, ale na pewno było dla niego nieprzyjemne, gdy zobaczył w kiosku pismo z informacją o zmianie swej orientacji seksualnej z większościowej na inną.”

Komentując wyrok sądu Krzysztof Ibisz powiedział: „Publikacja, której dotyczy orzeczenie sądu nie tylko upowszechniała informacje niezgodne z prawdą ale także dotykała „delikatnych kwestii” istotnych dla każdego prawdziwego mężczyzny.
Jestem zwolennikiem rozróżniania tolerancji od popierania i dlatego będę twardo bronił zgodności mojego wizerunku z rzeczywistością.
Myślę że żaden gej nie byłby zadowolony z faktu gdyby w jego środowisku rozpowszechniano informacje że gejem nie jest.”

źródło: pudelek.pl

4 komentarzeKrzysztof Ibisz tępi plotki

 • y00rek

  [Re: Krzysztof Ibisz tępi plotki]

  „Jestem zwolennikiem rozróżniania tolerancji od popierania i dlatego będę twardo bronił zgodności mojego wizerunku z rzeczywistością.”

  Ja też będę swojego bronił. Gdyby KrzyśMiś się mi napatoczył, to się zastanowię – u mnie łysy łeb, szyi brak, drech jak z żurnala, parę blizn – i… co tacy brzydcy chłopcy jak ja robią takim brzydkim chłopcom jak KrzyśMiś? Dobrze? A może źle?

 • Arek

  [Re: Krzysztof Ibisz tępi plotki]

  „ale także dotykała „delikatnych kwestii” istotnych dla każdego prawdziwego mężczyzny.” ?? Co to ma znaczyć? Że niby gej to nie prawdziwy mężczyzna? A co? Pół facet pół kobieta?!

  „Myślę że żaden gej nie byłby zadowolony z faktu gdyby w jego środowisku rozpowszechniano informacje że gejem nie jest.” Ale z tym się zgadzam panie Ibisz 😀

 • lola

  [Re: Krzysztof Ibisz tępi plotki]

  to kłamstwo bardzo mnie to boli

 • ania

  [Re: Krzysztof Ibisz tępi plotki]

  krzysiu jest zajebistym facetem miodzio!!!!!!!!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa