I ty zostań Kasią Cichopek!

Portal poznański tuTej.pl zauważył przemiłą i arcyuroczą inicjatywę homiczego kursu tańca towarzyskiego, zapewne zainspirowaną popularnością niebywale queerowego telewizyjnego show dla gospodyń domowych Taniec z gwiazdami.

http://www.tutej.pl/cms.php?i=16640

Mówi też Marcin Hakiel, TEN Marcin Hakiel!
Marcin Hakiel, zawodowy tancerz i jeden z bohaterów „Tańca z Gwiazdami” uważa, że nauka tańców towarzyskich nie powinna przysporzyć parom homoseksualnym żadnych problemów. – Kobieta jest w stanie nauczyć się kroków mężczyzny, podobnie jak meżczyzna kroków kobiety. Biegłość znajomości kroków będzie oczywiście uzależniona od tego na jakim poziomie taniec jest nauczany. Podczas wizyty na zachodzie Europy widziałem tańczących ze sobą homoseksualistów. Przyznam szczerze, że wychodziło im to całkiem nieźle – tłumaczy Hakiel.

Ciekawi też sam artykuł, oto jak nas widzą oni, ci dziwni, co to nie tylko tańczą z osobą płci przeciwnej! Na szczególną uwagę zasługuje nowe pojęcie: tańczący inaczej! Bosko!

Tymczasem chciałbym donieść, iż w państwach, gdzie króluje cywilizacja śmierci (rzekomo), są cykliczne imprezy nie tylko na zasadzie kursu, ale zwykłej potańcówy. Do wyboru walce wiedeńskie, rumby, tango ma się rozumieć, jak i akordeon ze śpiewająca primadonną, co sprzyja jakże bliskiemu kontaktowi w tańcu.

W ramach dążenia do równego dostępu do dóbr kultury prezentujemy Słowniczek trudniejszych wyrażeń:

Kasia Cichopek – niezmiernie utalentowana gwiazda IV RP, znana z serialu M jak miłość. Podczas występu w Tańcu z gwiazdami na żywo i w obecności kamer zakochała się ze wzajemnością w zawodowym tancerzu o nazwisku Marcin Hakiel, co było estetycznym wydarzeniem sezonu.

Marcin Hakiel – patrz wyżej

Taniec z gwiazdami – ściągnięty od BBC show. Obiekt ubóstwienia braci pedalskiej. Polega na tym, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel tańczą, a wszyscy klaszczą. Czasem występują inne osoby, jak młoda Kwaśniewska lub Wałęsówna. A nawet Przemek Cypriański, który, jak już wiemy [patrz archiwum newsów], nie jest gejem! W Tańcu… występowali też bracia Mroczkowie, niestety nie byli razem w parze.

Tutaj dowiedzą się Państwo kto jest kim:
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: http://img93.imageshack.us/img93/4238/chcopekhakiel3dk.jpg
Bracia Mroczkowie (nie, nie byli w parze): http://img134.imageshack.us/img134/5282/34mo.png
Taniec z giawzami wygląda tak: http://img55.imageshack.us/img55/5051/burn5ps.jpg

7 komentarzyI ty zostań Kasią Cichopek!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa