Mnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM

Mamy już homiczą telewizję, zapraszamy do homiczego radia – w każda niedzielę (niestety aż) o północy, TOK FM.

Prowadzenie – Krystian Legierski. Krystian ma juz za sobą przygodę z homiczym radiem, jakiś czas temu w Antyradiu, jeszcze za czasów, gdy nazywało się Radio 94 był jednym z prowadzących Gejzera.

TOK FM w internecie: http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,0.html

Życzymy miłego odbioru!

7 komentarzyMnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM

 • pip

  [Re: Mnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM]

  brawo piotroska!

 • pip

  [Re: Mnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM]

  bo wlasnie joanna piotrowska prowadzi z legierskim te audycje

 • Lukasz

  [Polskie Misiterstwo nie poprze ‚wspolpacy organizacji homoseksualnych’]

  Polskie Ministerstwo odrzucilo proponowanej plodziezy prze organizacje LGBT akcji ze slowami „Minosterstwo nie popiera akcji, ktore maja na celu propagowanie homoseksualnych zachowan i takich postaw wsrod mlodziezy.”
  Ta decyzja narusza artykol 13 Traktatu Amsterdamskiego, ktory bezwzglednie zabrania dyskryminasji mniejszosci seksualnych w UE.
  Homofobiczny brak zgody dotyczyl programu Unijnego, o ktory polskie grupy LGBT sie ubiegaly.
  Europejski Pogram Mlodziez pod patronatem Komisji Europejskiej ma na celu umozliwienie kotaktow i wspolpracy mlodziezy w wieku lat 18 – 25 dla mlodziezy z calej Europy. Program powinien byc dostepny na dla wszystkich na zasadzie rownosci, ale polski przypadek pokazuje ze tym zarem nie mamy z tym do czynienia.
  KPH ubiegala sie o EVS (European Voluntary Service), ktory daje mlodej osobie szanse na spedzenie 12 miesiecy poza granicami swojego kraju, pracujac jako wolontariusz.
  Decyzje sa podejmowane przez Agencje Narodowe, ktore znalezc mozna w kazdym z krajow – czlonkow EU. Oznacza to, ze decyzje sa podemowale na szczeblu lokalnym, jednakze musza pozostac w zgodzie z odgornymi zaleceniami.
  Oswiadczenie, w ktorym Polska agencja wyjasnia przyczyny pdrzucenia projektu KPH, stwirdza: ‚kapmania jest przeciwana polityce wychowywania dzieci i mlodziezy, ktora jest promowana przez ministerstwo.Minosterstwo nie popiera akcji, ktore maja na celu propagowanie homoseksualnych zachowan i takich postaw wsrod mlodziezy.”
  Polityka Misisterstwa ‚nie popiera wspolpracy organizacji homoseksualnych’.
  Homofobia w Polsce bez watpliwosci zaskoczy tylko niewielu, jezdan tym razem Ministerstwo pierwszy raz otwarcie zadeklarowalo swoja homofobie, stwierdzajac, ze z zasady odmawiaja wsparcia organizacja LGBT.
  To stoi w opozycji do oficjalnie promowanege stanowiska. Premier Jaroslaw Kaczynski podczs swojej podruzy do Brukseli zaznaczyl w sowim wystapieniu prze KE: „nie wierze w mit polski jako kraju antysemickiego, homopobicznego i ksenofobicznego… ludzie o takich preferencjach dysponuja pelnia praw w polsce, nie ma tradycji ucisnianai tych ludzi’

  A to a propos mediow homicznych, odslylam do http://www.pinknews.co.uk/news/articles/2005-2645.html
  nie rozumiem, jakim cudem dowiaduje sie o tego rodzaju akcjach ze storn brytyjskich.

 • Walpurg

  [Re: Mnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM]

  Anna Laszuk, Kuba Janiszewski, teraz Krystian Legierski… – no to mamy najbardziej tęczowe radio w Polsce 🙂

  Jeśli ktoiś jeszcze nie słucha – niech szybko to nadrobi!

 • Olka

  [Re: Mnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM]

  Bzdura, brak promowania nie jest dyskryminacja tylko brakiem promowania.

 • Un

  [Re: Mnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM]

  Olka, nie można „promować” homoseksualizmu, tak jak i nie można promować leworęczności. Gdyby ministerstwo uparcie twierdziło, że leworęcznym europejskiej kasy nie da, bo są „nienormalni”, to czy nie wzbudziłoby to twego sprzeciwu?

  „Promocja homoseksualizmu” jest figurą retoryczną ukutą przez skrajne środowiska prawicowe. Coś takiego poprostu nie istanieje, w przeciwieństwie do promocji homofobii (jako agresywnej _postawy_ jednostki wobec inności), którą aktywnie uprawiają polskie władze.

 • detrollator

  [Re: Mnożenie mediów homiczych: nowy program w TOK FM]

  piszemy na temat wskazany w artykule. nowe treści dajemy do publikacji na mail redakcja(at)homiki.pl. pisanie nie na temat będzie karane.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa