Bielsko – Biała: homiki jako wysłannicy szatana – ciąg dalszy…

Przypominam Państwu dotychczasowe wydarzenia.
Podczas gdy w Kościerzynie PiS stworzył bardzo zabawne nowe pojęcie, mianowicie syfilizację i nawoływał do odhomiczania ku chwale JP2, w Bielsku Białej inny działacz PiS o nazwisku Paweł Zyzak w czasopiśmie „W prawo zwrot” argumentował, iż osoby homoseksualne są wysłannikami szatana:

Diabeł nie mógł wykończyć Kościoła za pomocą ludzi, chce to zrobić za pomocą »zwierząt«.

…i tym podobne. Oprócz samej bujnej wyobraźni generującej takowe zabawne (inaczej) teksty zastanawia (jak zwykle, por. np z posłem Wierzejskim) obsesyjne zainteresowanie osobami homoseksualnymi i przypisywanie im rzekomych zamiarów wobec kościoła.

Zapytany przez Gazetę Wyborczą poseł Cymański miał „coś zrobić” z młodszym partyjnym kolegą, ale… [oddajemy głos posłowi Cymańskiemu za GW:]

Po głębokiej analizie tego artykułu nie zamierzam uprawiać polowania na czarownice. Słowo „zwierzę” jest ujęte w cudzysłów, co łagodzi wydźwięk tekstu. Ja osobiście sam bym tego nie napisał, ale pan Zyzak jest jeszcze młody. Wiek nie jest do końca usprawiedliwieniem, ale aby kogoś ocenić, trzeba mieć to na uwadze.

A jak brzmi „polityk”, albo „mąż stanu”?

tym samym tropem idzie GW w komentarzu: http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35063,3603360.html

a teraz uwaga, dalej Cymański:

Po tych wszystkich rozmowach widać, że „Gazeta” nie jest sympatykiem PiS-u. My tolerujemy wszelką krytykę, ale wy już trochę przesadzacie – to do dziennikarzy Wyborczej.

No cóż.

Po „aferze poznańskiej” i tamtejszej ugodzie z parlamentarzystami PiS do wychowania pana Zyzaka w wolności od uprzedzeń drogą sądową przymierza się grupa prawna Lambdy.

1 komentarz do: Bielsko – Biała: homiki jako wysłannicy szatana – ciąg dalszy…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa