EAI: Geje – policjanci oskarżeni

„Przeciwko Stowarzyszeniu Gejów w Policji (GPA) Scotland Yard wszczął dochodzenie o obrazę uczuć religijnych.” podaje Ekumeniczna Agencja Informacyjna www.ekumenizm.pl„Wszystko zaczęło się od reklamy zamieszczonej w ogólnokrajowym dodatku do dziennika Independent. Reklama z napisem „w imię ojca” pokazywała Biblię obok kałuży krwi.

Reklama zawierała stwierdzenie, iż w ciągu ostatnich 12 miesięcy GPA wykazał 74-procentowy wzrost antygejowskich incydentów, których jedynym lub podstawowym czynnikiem motywacyjnym u sprawcy były religijne przekonania. Anons ukazał się 29 czerwca – dwa dni przed paradą gejów i lesbijek w Londynie.”

Warto wysnuć parę wniosków z powyższegj informacji.
Po pierwsze – jak się okazuje, geje – policjanci istnieją nie tylko w teledysku Georga Michaela, ale również w Europie.
Po drugie – wiadomość jeszcze bardziej zaskakująca – geje policjanci mają swoją organizację, i to od 16 lat. Tutaj adres strony: http://www.gay.police.uk/
Po trzecie – mam swoje zdanie na temat wpływu instytucji religijnych na poziom agresji wobec m.in. mniejszości, ale zachowam je dla siebie, bo po exposé Premiera słabo sypiam w nocy.

źródło:http://www.ekumenizm.pl/content/article/20060721143000149.htm

2 komentarzeEAI: Geje – policjanci oskarżeni

  • QUASIMODO

    [Re: EAI: Geje – policjanci oskarżeni]

    I znów ten chorendalny i niedemokratyczny art, „Obraza uczuć religijnych” a co tylko osoby wierzące mają uczucia my ateiści już NIE?????

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa