Top 4 wypowiedzi pana posła

Łże-elity nie próżnują i usiłują w sposób przebiegły podważyć autorytet pana posła dokonując podstępnej analizy jego wypowiedzi.

Dziennik Metro:
http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,3350118.html

Pan poseł: „Każdy policjant poświadczy, że homoseksualiści to krąg niemal w 100 proc. pokrywający się ze środowiskiem pedofilskim. To fakt, na który nie potrzeba żadnych badań […] środowiska homoseksualne programowo zainteresowane są upowszechnianiem postaw dewiacyjnych wśród młodzieży, oraz – co gorsza – powiązane są ze światem quasi-przestępczym o charakterze m.in. pedofilskim”.

komentarz Metra: Żaden z kilkunastu zapytanych przez nas policyjnych specjalistów zajmujących się ściganiem pedofilów nie poświadczył tezy posła. Wielu zareagowało gromkim śmiechem.
prof. Lew Starowicz: Popęd homoseksualny, podobnie jak heteroseksualny, skierowany jest do dorosłych. Nie należy mylić homoseksualizmu z pedofilią, która jest zboczeniem. Autor tych zdań nie ma pojęcia, o czym mówi. Jeśli to poseł, to jest to wręcz dramatyczne.

Pan poseł: „LPR wprowadzi pozytywny program prorodzinny. Niektóre środowiska uznają to za dyskryminację kochających inaczej i za bardzo się nie pomylą. Nasz program to pozytywna dyskryminacja”.

komentarz Metra: Wychodzi więc na to, że Wierzejski propaguje łamanie Konstytucji RP, czyli najwyższego obowiązującego w Polsce aktu prawnego. Zakaz dyskryminacji obywateli zawarty jest także w różnych umowach międzynarodowych, których nasz kraj jest sygnatariuszem, np. w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

Pan poseł: „Kolega opowiadał, że znajomy lekarz mówił mu, że jedna z pacjentek tylko raz, no trudno powiedzieć, że się kochała w ten sposób, ale współżyła analnie. I teraz od kilku miesięcy cierpi i będzie prawdopodobnie miała przeszczep. Słyszałem też o kilkunastu homoseksualistach, z których pięciu już drugi raz ma z tego powodu problemy. I za to wszystko płaci Narodowy Fundusz Zdrowia!”

prof. Lew Starowicz: Nigdy o czymś podobnym nie słyszałem, to mi się wprost nie mieści w głowie. To kuriozalne stwierdzenia. Panu Wierzejskiemu wszystko się pomieszało. Zastanawiam się, czy nie potrzebuje pomocy psychiatry. Tomasz Piss, psychiatra: Klasyczny psychoanalityk powiedziałby, że świadczy to o wypartych potrzebach i marzeniach. Ja za Sokratesem powiem jeszcze: „Strzeż się ludzi, którzy są pewni tego, że mają rację”.

Pan poseł: „Jeżeli dewianci zaczną demonstrować, to należy dolać im pałą. I nic mnie nie obchodzi, że mają przyjechać jacyś politycy z Niemiec. To nie są żadni poważni politycy, tylko geje. Jak dostaną parę pał, to drugi raz nie przyjadą”.

komentarz Metra: Poseł chciałby najwyraźniej, żeby policjanci nadużywali swoich uprawnień. Art. 16 ustawy o policji z dnia 6 kwietnia 1990 r. mówi bowiem, że policjanci mogą użyć pałek, gdy ktoś nie podporządkowuje się ich poleceniom. Musi to jednak odpowiadać „potrzebom wynikającym z istniejącej sytuacji” i być „niezbędne do osiągnięcia podporządkowania się wydanym poleceniom”.
Ks. Adam Boniecki:: Jestem pewien, że nigdy zachęta, nawet retoryczna, do używania siły wobec ludzi, którzy inaczej myślą lub czują, nie da się pogodzić z ewangelią.

2 komentarzeTop 4 wypowiedzi pana posła

  • Walpurg

    [Re: Top 4 wypowiedzi pana posła]

    Gdbym był zlośliwy, to wzorem komentatorów na innych portalach napisałbym: „Kto uważa, że ten facet jest idiotą, niech się wpisuje”, ale nie zrobię tego, bo serwer z homikami nie wytrzymałby najazdu chętnych do wpisania się tutaj.

  • QUASIMODO

    [Re: Top 4 wypowiedzi pana posła]

    „Kolega opowiadał, że znajomy lekarz mówił mu, że jedna z pacjentek tylko raz, no trudno powiedzieć, że się kochała w ten sposób, ale współżyła analnie. I teraz od kilku miesięcy cierpi i będzie prawdopodobnie miała przeszczep. Słyszałem też o kilkunastu homoseksualistach, z których pięciu już drugi raz ma z tego powodu problemy. I za to wszystko płaci Narodowy Fundusz Zdrowia!” Panie Wierzejski jaki przeszczep turniu jeden????????????????????

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa