- homiki.pl - https://homiki.pl -

Premier mówi o homikach w normalnej szkole

Premier Roman Giertych, zarazem minister edukacji, nie jest zrażony mnożącymi się manifestacjami i szykuje się do rozmowy z samym prezydentem o wychowaniu. Otóż wbrew pozorom wychowanie patriotyczne wedle ministra nie będzie czerpało ze wzorców endeckich. A oto cele owego wychowania: (…) żeby ludzie byli dumni z tego, że są Polakami, żeby chcieli mieszkać, żyć i pracować w Polsce, a nie wyjeżdżać i żeby byli skłonni ponosić ofiary za ojczyznę.

Przy okazji dowiadujemy się nieco o normalnosci szkoły i jej powiązaniach ze środowiskami:

Polska szkoła będzie szkołą normalną, nie ma miejsca, by propagować w niej rzeczy niezgodne z konstytucją. Nie pozwolę by w szkole zagnieździły się środowiska, które propagowałyby homoseksualizm jako styl życia. To, że te środowiska protestują wcale mnie nie dziwi, ale wręcz stanowi powód do przekonania, że idę w dobrym kierunku.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1322085,11,item.html [1]

Aktualności o manifestacjach i innych wydarzeniach dot. premiera Giertycha dostępne na www.spieprzajdziadu.com [2]

Od redakcji:
Przypominamy, że homoseksualność nie jest stylem życia. Nie istnieje także styl życia właściwy dla większości osób homoseksualnych. Zalecamy znalezienie innej baby jagi do straszenia Narodu. A może lepiej baby jagi wsadzić na dno szafy i o nich zapomnieć?
Zaiste Naród idzie w dobrym kierunku. Homoseksualna część Narodu też dobrze wie, dokąd pójść.
ps. Rozumiemy, że środowiska, które propagowałyby homoseksualizm jako styl życia znalazły się po niezgodności z konstytucją „po przecinku”.