Premier mówi o homikach w normalnej szkole

Premier Roman Giertych, zarazem minister edukacji, nie jest zrażony mnożącymi się manifestacjami i szykuje się do rozmowy z samym prezydentem o wychowaniu. Otóż wbrew pozorom wychowanie patriotyczne wedle ministra nie będzie czerpało ze wzorców endeckich. A oto cele owego wychowania: (…) żeby ludzie byli dumni z tego, że są Polakami, żeby chcieli mieszkać, żyć i pracować w Polsce, a nie wyjeżdżać i żeby byli skłonni ponosić ofiary za ojczyznę.

Przy okazji dowiadujemy się nieco o normalnosci szkoły i jej powiązaniach ze środowiskami:

Polska szkoła będzie szkołą normalną, nie ma miejsca, by propagować w niej rzeczy niezgodne z konstytucją. Nie pozwolę by w szkole zagnieździły się środowiska, które propagowałyby homoseksualizm jako styl życia. To, że te środowiska protestują wcale mnie nie dziwi, ale wręcz stanowi powód do przekonania, że idę w dobrym kierunku.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1322085,11,item.html

Aktualności o manifestacjach i innych wydarzeniach dot. premiera Giertycha dostępne na www.spieprzajdziadu.com

Od redakcji:
Przypominamy, że homoseksualność nie jest stylem życia. Nie istnieje także styl życia właściwy dla większości osób homoseksualnych. Zalecamy znalezienie innej baby jagi do straszenia Narodu. A może lepiej baby jagi wsadzić na dno szafy i o nich zapomnieć?
Zaiste Naród idzie w dobrym kierunku. Homoseksualna część Narodu też dobrze wie, dokąd pójść.
ps. Rozumiemy, że środowiska, które propagowałyby homoseksualizm jako styl życia znalazły się po niezgodności z konstytucją „po przecinku”.

1 komentarz do: Premier mówi o homikach w normalnej szkole

  • murich

    [Re: Premier mówi o homikach w normalnej szkole]

    Niech w koncu jakis dziennikarz zapyta Giertycha o to, co zamierza konkretnie zrobic z nauczycielami-gejam. Otwarcie nakaze ich zwalniac wylacznie z powodu orientacji? Czy tez poprzestanie na tworzeniu dobrej atmosfery do wyrzucania tych nauczycieli pod roznymi preteketami?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa