Nie tylko Marsz

Festiwal „Kultura dla Tolerancji” to nie tylko Marsz. To także szereg większych, mniejszych a czasami kameralnych spotkań o różnym charakterze. Nie mogłam być oczywiście na wszystkich więc te 10 zdjęć jest tylko przygodnym przybliżeniem.


Klub Re. Kolega zza południowej granicy uczy nas czeskiego.Klub Re. Rozmowa z reżyserką filmu „Barcelona – tam i z powrotem” (w środku).Queer Cafe. Rozmowa z gośćmi z CzechStowarzyszenie Kuźnica. Debata polityczna na temat kondycji polskiej lewicy.Stowarzyszenie Kuźnica. Debata polityczna na temat kondycji polskiej lewicy.Klub Pozytywka na Kazimierzu. Chansons LesbiennesKlub Pozytywka na Kazimierzu. Chansons Lesbiennes.<Klub Kitsch. Drag King Party. (na zdjęciu: (…David Gahan… :))
w piosence „Enjoy the Silence…”Klub Flower Power. Dyskusja na temat campu w filmie.Klub Flower Power. Dyskusja na temat campu w filmie.

* * *

Autorką wszystkich zdjęć jest kasia_encanto.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Autorzy:

zdjęcie kasia_encanto

kasia_encanto

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 164; nazwa: kasia_encanto

2 komentarzeNie tylko Marsz

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa