Liga będzie nauczać: ministrowie o homikach

Lider Ligi Polskich Rodzin dołączając do koalicji został wicepremierem i ministerem edukacji. Poglądy premiera Giertycha na sprawy homicze znamy choćby z Parady Normalności, podczas której LPR wzywała do czynnej nietolerancji.

Jednym z zastępców premiera Giertycha został Mirosław Orzechowski, znany polityk łódzki, prezes Katolickiego Klubu im. Św. Wojciecha i redaktor naczelny narodowego czasopisma „Aspekt Polski”. W swych felietonach wiceminister często wskazuje na antypolskie siły zagrażające narodowi.

Ciałem obcym i niepożądanym w polskim społeczeństwie są oczywiście geje (prawdopodobnie niewidzialność lesbijek tym razem znajduje jakieś „dobre” strony). Pisze o rozmnażaniu zboczeń przez kooptację:

W pierwszych dniach grudnia parlament belgijski zezwolił na adopcje dzieci przez zboczeńców. Informacja nadeszła w Adwencie, w czasie oczekiwania na Boże Narodzenie. Europę zalewają rozmaite dewiacje, ale sankcjonowanie ich najbardziej szatańskiej postaci – deprawacji bezbronnych dzieci – wzbudza szczególny sprzeciw. Problem zboczeń nie omija również Polski. Po serii manifestacji w obronie rzekomo zagrożonych praw człowieka i dyskryminacji homoseksualistów organizacje skupiające gejów i lesbijki czynią następny krok. Oto w Krakowie, przy udziale władz miasta, rozdawano uczniom ulotki propagujące homoseksualizm!

Redakcja przypomina, że homoseksualizmu propagować się nie da, i bardzo dobrze. Wspomniana ulotka dotyczyła chorób przenoszonych drogą płciową. Gratulujemy także „trafnego” używania wyrażeń typu rzekomo czy tak zwany.

Info i wypowiedzi ministra za GW:
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3335896.html

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3337553.html

W dniu przedwczorajszym ponad 2 tysiące demonstrantów przeszło ulicami Warszawy przeciwko obecności Ligi i Młodzieży Wszechpolskiej w resorcie edukacji.

2 komentarzeLiga będzie nauczać: ministrowie o homikach

 • Uschi

  [Re: Liga będzie nauczać: ministrowie o homikach]

  A w sobotę o 14 wymarsz spod Kolumny Zygmunta – kolejny marsz!

 • Arek

  [Re: Liga będzie nauczać: ministrowie o homikach]

  W niedziele o (14.05) o 15 na Wrocławskim rynku demonstracja przeciw Giertychowi! Serdecznie zapraszamy!

  Uwaga: wiec nie jest zarejestrowany, czyli teoretycznie nie bedziemy tak do końca legalnie 😉

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa