Zły dotyk pani Rzecznik

Rzecznik Praw Dziecka Ewa Sowińska wypowiada się dla Dziennika Łódzkiego w wywiadzie pt. Klaps uczy dyscypliny. Ma też zdanie o homikach w szkole.

http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/588901.html
Na wypowiedź zwróciła uwagę Polityka.

Zgadza się pani z opinią, że homoseksualiści nie powinni zajmować się dziećmi?

– Oczywiście. W szkołach mieliby szerokie pole do deprawacji najmłodszych. Jest niemal niemożliwe, by człowiek z „takimi” skłonnościami powstrzymał swoje żądze. Przecież to pośród homoseksualistów rodzi się pedofilia. Nie uniknęlibyśmy więc „złego dotyku”. Należy szybko zająć się tym problemem, ponieważ obserwujemy coraz agresywniejsze „wchodzenie” takich osób do szkół.

Zapoznajmy się z panią Sowińską bliżej. Na swej stronie internetowej http://www.sowinska.pl/ zamieszczono biogram.

Ewa Sowińska, poseł LPR.

Lekarz specjalista (36-letnia praktyka zawodowa w służbie człowieka, jego życia i zdrowia), zamężna, sześcioro dzieci.

Narodowość Polska. Obywatelstwo Polskie.

Ewa Sowińska z domu Stefaniak. Urodzona w Bydgoszczy w rodzinie inteligenckiej o głębokich tradycjach narodowych i religijnych. Ojciec – lekarz chirurg, matka – główna księgowa.

Wykształcenie.
Ukończyła Państwową szkołę Muzyczną I” w Bydgoszczy (w klasie fortepianu). Wychowanka L.O. Sacre-Cour w Pobiedziskach koło Poznania. Sześcioletnie studia medyczne na wydziale lekarskim w Akademii Medycznej w Białymstoku. Absolwentka 2 semestrów Instytutu Edukacji Narodowej oraz dwóch semestrów Akademii Etyczno-Wychowawczej w Łodzi.

Praktyka zawodowa.
Pierwsze 10 lat pracy lekarskiej poświęciła mieszkańcom wsi polskich – najpierw w województwie pomorskim a następnie w woj. łódzkim. Dalsze lata służby jako specjalista II° wypełniła jako Kierownik Przychodni Rejonowej Nr 52 w Łodzi przy ul. Niciarnianej 41, a następnie jako starszy asystent w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Łodzi przy ul. Aleksandrowskiej 61/63 (w tym praca bezpośrednia dla wielu zakładów pracy).
17.VI.2004 roku została posłem IV kadencji Sejmu RP. Przysięgę kończy słowami „tak mi dopomóż Bóg”.
Wybrana ponownie na posła V kadencji Sejmu RP.

Działalność Społeczna.
Członek:
Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Towarzystwa Przyjaciół Ludzkiego Życia, NSZZ Solidarność od 1980 roku, honorowy członek Związku Inwalidów Wojennych, honorowy dawca krwi.

Organizator:
pomocy powodzianom, bezdomnym i charytatywnej pomocy lekarskiej przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego – Łódź Julianów. Wieloletnia działalność społeczna w Katolickim Liceum i Gimnazjum OO. Bernardynów, Organizator i jeden ze sponsorów koncertu „A to Polska właśnie” w Łodzi oraz konkursu recytatorskiego im. ks. Jerzego Popiełuszki w Radomsku.

Współzałożyciel:
Łódzkiego Klubu Prasy Polskiej, założyciel Zespołu ds. Mieszkaniowych (w skład, którego wchodzą członkowie LPR- Łódź oraz Obywatelskie Stowarzyszenie Uwłaszczeniowe).

Pielgrzym Ziemi Łódzkiej na Jasna Górę:
Poseł Ewa Sowińska uczestniczyła już w 11 pieszych pielgrzymkach do Częstochowy.

Wreszcie wybrana przez Sejm Rzecznikiem Praw Dziecka.

Od redakcji:
A skąd pani Rzecznik wie, że to wśród homoseksualistów rodzi się pedofilia? I o jakich żądzach mowa? A na czym polega agresywne wchodzenie do szkół? Skojarzenia homoseksualizm – pedofilia są jednym z najbardziej krzywdzących, podłych i obrzydliwych skrótów myślowych i uprzedzeń. Czego możemy jednak oczekiwać od sympatyków Ligi Polskich Rodzin, partii, która celuje w dokuczaniu homikom. Przypominają się wypowiedzi liderów LPR o ofiarach akcji Hiacynt dezawuujące ich krzywdy, Liga żądała także zachowania teczek Hiacynta, bo są tam dowody o przestępczej naturze homoseksualistów. Co do pani Rzecznik – żal dzieci.

A wogóle to rudzi są wredni, a blondynki głupie.

23 komentarzeZły dotyk pani Rzecznik

 • y00rek

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Niektórym to nawet terapia behawioralna na ich fobie by nie pomogła.

  Ta pani jest „honorowy członkiem Związku Inwalidów Wojennych”? Z całym szacunkiem (niekłamanym i szczerym) dla prawdziwych kombatantów i inwalidów II wojny światowej i polskich misji rozjemczych ONZ: aż się boję pomyśleć, jakiego to uszczerbku wojennego dostąpiła szanowna rzecznik. Z wyglądu nie wydaje się tak stara, żeby miała nieszczęście urodzić się podczas II wojny światowej. Jej biografia nie zawiera też żadnych faktów dotyczących np. służby medycznej podczas rozjemczych misji ONZ, itp.. To gdzie u licha ona została tym inwalidą wojennym? W dodatku (*) honorowym…

  (*) Wiem, co to członkostwo honorowe… to żart był…

  Dobrze, że nie będac dzieckiem nie podlegam już ochronie roztaczanej przez szanowną panią wodnik, opss… rzecznik.

  Pozdrawiam.

 • Walpurg

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Coraz bardziej wzbiera we mnie złość!

  Co sądzicie o tym, by zrobić stronę poświęconą PEDOFILII, której przypadki byłyby ilustrowane licznymi przykładami księży-pedofilów?
  I pod hasłem: „Każdy ksiądz to potencjalny pedofil”?

  Skoro nas się traktuje jak śmieci i jeździ po nas walcem, czemu my nie możemy zastosować ich metod?

 • Erico

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  taaak, tylko prokuratura ściga kogo chce. Teraz rączo ściga Machinę za Madonne w Madonnie, ale faszystowską stroną RED Watch nie potrafi się zająć.

 • y00rek

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  do Erico:

  taaaa…. A co to nie potrafisz sklecić strony z wnioskiem do prokuratury o wszczęście postępowania w sprawie głoszenia faszystowskich treści przez X. ? Gotowce są w internecie dostępne. Oczywiście trzeba je podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. To chyba nie jest trudniejsze od wypisywania takich tekstów jak Twój powyższy?

  Nie bój się. Korzystanie z prawa, które już masz nie boli.

  Umknęło Ci np. że w ostaniej głośnej sprawie tzw. „strony propagujacej boyloverów” prokuratura ruszyła dupsko akurat dość chyżo? A co zrobisz z serwerem zmieniającym lokalizację, z wieloma mirrorami – akurat tu zdolności organizacyjne faszystowskich pomiotów są wysokie. Będąc polską prokuraturą miałbym duży problem.

  pozdrawiam.

 • y00rek

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  do Walpurga:

  nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

  To nie będzie nic lepszego od metod tych poprańców. Jeśli już taką stronę robić, to zestawić WSZYSTKIE ostatnie wyroki w sprawie pedofilii. I to będzie lista, na której będzie i księżulo z Tylawy (pedofil molestujący dziewczynki), i dyrygent Krollop z Poznania (pedofil molestujący chłopców).

  Jeśli z takiego rzetelnego zestawienia wyjdzie, że liczba księży na takiej liście jest znacząca wyższa, niż wynikałoby to ze statystyki, to wtedy można rzucać takie wnioski, jak Twój. Znacznie chyba jednak ważniejesze, byłoby pokazanie, że pedofilia dotyka różnych ludzi. (A rebours: kojarzysz kampanie reklamowe Ery sprzed kilku lat: tę na której pokazano, że Era jest dla różnych ludzi: i górnika, i wspinacza, i kucharki, i maklerki). I o to chodzi. Nie o bezsensowne napiętnowanie.

 • Walpurg

  [Do y00rek]

  Ależ oczywiscie, tylko jakoś dziwnie wydaje mi się, że proporcje byłyby bardzo na niekorzyść księży.

 • Michał

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  a skąd wy tyle wiecie o tych księdzach? na pewno? a może w telewizji było i się skojarzyło?

 • lothriel

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Ta kobieta zmysły postradała – aż stach się bać! 😉

 • Erico

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  a ja myślę, że coś radykalnego, co proponował Walpurg byłoby ciekawe:-) ile można pisać petycji?

 • wroceq

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  w normalnym państwie ta wredna baba zapłaciłaby niezłą grzywnę za tak bezczelną wypowiedź i dostała zakaz wykonywania zawodu lekarza – w normalnym :/

 • Alfredo

  [Dziwna nadrezprezentacja homo]

  Liczba przestępstw homoseksualistów molestujących chłopców jest rażąco nieproporcjonalna do liczby mężczyzn heteroseksualnych molestujących dziewczynki. Podsumowując mamy:

  1) mężczyzna prawie zawsze jest sprawcą
  2) 1/3 przestępstw jest popełniania przeciw chłopcom
  3) mniej niż 3 % populacji to homoseksualiści

  A zatem, bardzo mały procent populacji (homoseksualiści) popełnia 1/3 przestępstw.

  Źródło: http://survivors.pl/index.php?dzial=pedofilia

  Raport pt. „Homosexuality and Child Sexual Abuse” opublikowany przez Family Research Council (FRC) przedstawia argumenty na rzecz tezy, iż istnieje definitywny związek pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. „Statystyki pokazują, że homoseksualni mężczyźni, stanowiący mniej niż 3 % dorosłej męskiej populacji popełniają nieproporcjonalnie dużą liczbę przypadków molestowania dzieci (jedna trzecia lub więcej)”. Autorem reportu jest Dr Timothy J. Dailey.

  Źródło: http://www.frc.org/get.cfm?i=IS02E3

 • Michal

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  FRC jest organizacją godną cytowania, zaiste. Jest wzorcowo neutralna światopoglądowo. FRC o swych przekonaniach (za wspomnianą już frc.org):

  God exists and is sovereign over all creation. He created human beings in His image. Human life is, therefore, sacred and the right to life is the most fundamental of political rights.
  Life and love are inextricably linked and find their natural expression in the institutions of marriage and the family.
  Government has a duty to promote and protect marriage and family in law and public policy.
  The American system of law and justice was founded on the Judeo-Christian ethic.
  American democracy depends upon a vibrant civil society composed of families, churches, schools, and voluntary associations.

  Rzeczywiście, Survivors nie ma nic lepszego do roboty niż tłumaczyć amerykańskie bzdury. Ameryka, Ameryka, jaka ona mądra. W Ameryce Darwin się myli. Tak tam uważają.

 • Alfredo

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Jak ci się nie podoba FRC to sobie policz doniesienia o przypadkach pedofilii choćby i z homofilnej Gazety Wyborczej.

  W 2004 roku było ich dokładnie 66. Z tego 26 dotyczyło molestowania homoseksualnego. Zgodnie z tym co twierdzisz powinno być nie więcej niż 3 (5%), a jest 26 (40%). Dziwna nadreprezentacja, jak by nie patrzeć…

 • y00rek

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Alfredo jeśli chodziłeś na wykład z psychopatologii to chyba spałeś zamiast grzecznie słuchać. „Pedofilila występuje w trzech głównych odmianach: gdy napastowane i krzywdzone dzieci są zawsze tej samej płci, co pedofil, zawsze odmiennej płci, oraz wtedy, gdy nie ma to dla pedofila znaczenia”. Jedyne co wynika z Twoich danych, to to, że częściej (a nawet znacznie częściej) występuje pedofilia wobec tej samej płci. Tylko że zmartwię Cię: pedofilia to nie homoseksualizm. Każdy normalny podręcznik medycyny, psychiatrii, psychologii wyraźnie to mówi. I tyle.

  Poszperaj wśród swoich danych i odpowiedz ilu z pedofilów, o których napisałeś żyło jednocześnie jako geje i lesbijki (ukrywając swoje schorzenie – tzn. pedofilię). Tę liczbę dopiero porównaj z liczbą pedofili w sutannach.

  Powodzenia w kalkulacjach.

 • Alfredo

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  > odpowiedz ilu z pedofilów, o których napisałeś żyło jednocześnie jako geje i lesbijki

  Nikt takich korelacji nie robi, ponieważ są nietrendy.

  > Tę liczbę dopiero porównaj z liczbą pedofili w sutannach.

  Przyjęło się, że jeśli ktoś stawia taką tezę, to powinien podać liczby na jej poparcie. Wszyscy piszą powyżej „księdza to pedały i pedofile”, ale nikt jakoś nie pokusił się nawet o przytoczenie jakichkolwiek statystyk.

 • y00rek

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Do Alfreda:

  Chyba nie zrozumiałeś: rzuciłeś jakieś liczby bez większego zastanowienia, w dodatku w sposób urągający metodologii. Może spróbuję wytłumaczyć to prościej:

  Po pierwsze: nie manipuluj moim tekstem – napisałem wyraźnie:
  „żyło jednocześnie jako geje i lesbijki (ukrywając swoje schorzenie – tzn. pedofilię)”

  Podpierając się prasą znalazłem chyba tylko dwa albo trzy przypadki kiedy to ludzie, którzy byli gejami, okazali się być również pedofilami (Krollop i jego pomagierzy). Tylko oni. W pozostałych przypadkach byli to pedofile. Nic nie słyszałem, żeby żyli jak geje bądź lesbijki – nie mieli partnerów/partnerek tej samej płci, nikt nie wiedział, że są gejami/lesbijkami – byli PEDOFILAMI. Modyfikuje to Twoją statystykę o kilka rzędów wielkości. To zupełnie nie ma związku z żadnymi „trędami, trendami, czy trędymi”. To po prostu poprawnie użyta statystyka.

  Mam dla ciebie radę: powtórz sobie informacje dotyczące prawdopodobieństwa warunkowego i wniosków płynących z jego zastosowania w statystyce.

  Przypadków księży-pedofilów było też kilka w ciągu ostatnich lat. Porównywalnie z liczbą przytoczoną wcześniej. No i właśnie: W Polsce (mówimy tu o Polsce, a nie USA) korelacje między byciem księdzem i pedofilem, oraz byciem gejem/lesbijką wydają się być pdobnych wielkości. Ciekawe jak to się ma dla innych kategorii/grup itp.

  Temat jest bardzo ciekawy – zwłaszcza w kontekście takich szalonych bzdur, któe wypowiada pani wodnik: oskarżanie gejów i lesbijki o pedofilię jest znacznie częstsze niż takie oskarżenia wysuwane wobec księży. na razie idę o zakład, że statystyka tego nie potwierdzi – oczywiście zastosowana poprawnie metodologicznie.

  Skąd więc takie bzdurne sądy panoszące się wśród ludzi? Ano może własnie stąd, że taka osoba jak pani wodnik, będać na świeczniku je rozpowszechnia i podsyca. I to nas oburza.

  Rady dla Ciebie na koniec:
  1) jak cytujesz – nie manipuluj
  2) weź do ręki podręcznik statystyki i rachunku prawdopodobieństwa i przeczytaj rozdziały o prawdopodobieństwie warunkowym w statystyce
  3) zamiast liczyć bez sensu, licz z sensem.

  pa.

 • Alfred

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Zobacz sobie tutaj:

  North American Man/Boy Love Association
  http://www.nambla.org/

  Na głównej stronie wymowne zdjęcie: na pierwszym planie transparent NAMBLA, zaraz za nim jakiejś siostrzanej organizacji „Fight Gay and Lesbian Opression”. Pedofile i walczyciele o prawa gejów idą ramię w ramię.

  To samo zresztą było na ubiegłorocznej paradzie w Warszawie, kiedy ramię w ramię szli Niemiec, Biedroń i Volker Beck, znany niemiecki walczyciel o swoje prawo posuwania nieletnik.

 • 7z9

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  typowa katolicka psychopatka

 • QUASIMODO

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Do sądu z tą babą. We Francji to by bekła, a w Katolandzie…. no szkoda słów

 • QUASIMODO

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Do sądu z tą babą. We Francji to by bekła, a w Katolandzie…. no szkoda słów

 • QUASIMODO

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  y00rek „To gdzie u licha ona została tym inwalidą wojennym? W dodatku (*) honorowym…” Odpowiedz jest prosta, ten prawicowy babsztyl jest kombatantem ale STYROPIANOWYM jak reszta tych karierowiczów z panny (przekwitłej) „S”

 • y00rek

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Miarkuj się chłopie. Oddaj, jak to określiłeś, „styryopianowcom” (akurat nie jestem pewien, czy wspomniana pani wodnik jest „styropianowcem”) to co im należne (i TYLKO TYLE). Dzięki tym wszystkim, którzy ryzykowali swoje zdrowie i życie w PRL mamy wolny demokratyczny kraj – jakkolwiek nie jest on ‚doskonały’ (po krakowskim marszu to trochę sarkastycznie brzmi, ale niech tam), to różnica jest zasadnicza: jak teraz pójdziesz na policję ze skargą na sąsiada wrzeszczącego na Ciebie „j…ny pedał” to przyjdą i go uspokoją (przetrenowane na własnym przykładzie). Za poprzedniego ustroju – cóż, na milicję nie miałbyś po co chodzić – mieliby Cię już dawno w swoich „różowych Kiszczakowych kartotekach”. To wcale nie oznacza, że teraz jest już dobrze – o nie, wcale nie. Tylko, że za PRLu było o niebo gorzej. Inaczej też.

  Paniusia „wodnik, członek, pielgrzym, rzecznik” i co tam jeszcze wypisuje na swojej stronie jest i groźna (stanowisko), i żałosna (poglądy). Z tym członkowstwem to był mój _żart_: walka z przeciwnikami politycznymi i ideowymi równiez polega na ich ośmieszaniu (a zwłaszcza, gdy się tak jak paniwodnik o to dopraszają).

  Poza tym mam wrażenie (graniczące z pewnością), że mylisz dwa pojęcia: kombatant i inwalida wojenny, ale nie będę Ci tu tłmaczył jak sześciolatkowi (btw. wiesz skąd to cytat?) jaka jest między nimi różnica.

  Kuronia, Mazowieckiego, Romaszewskiego też nazwiesz „styropianowymi kombatantami z przekwitłej panny S”?

  Think about it.

  pozdrawiam.

 • Marzena

  [Re: Zły dotyk pani Rzecznik]

  Ta kobieta jest dowodem na to ze lekarze
  opuszczaja Polske i nie ma takich ptasich mozdzkow kto leczyc.
  Cholera czy w tym kraju bedzie kiedys normalnie, czy juz zawsze polglowki beda piastowac wazne stanowiska .

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa