Jesteśmy najtwardsi

Absurd goni absurd. Gdybyśmy chcieli spisać kronikę IV RP, ołówki poszłyby w drzazgi kopistkom, długopisy przestałyby pisać, a drukarki laserowe przeszłyby na Ciemną Stronę Mocy. Jednak nie trzeba być Mleczkiem, Raczkiem ani Ogórkiem, by znieść to wszystko. Jak my to robimy, że co wieczór krew nas zalewa, a rano wstajemy jakby nigdy nic?…

Gwałt-owny europoseł Golik chajtnął się właśnie z „wieloletnią przyjaciółką”, z którą raz dwa utworzy szczęśliwą komórkę społeczną. „Polityka” donosi o wielu ciekawych inicjatywach polskiego posła, które ściągają tłumy zainteresowanych. Życzymy wielu merytorycznych dyskusji, a młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

W ramach akcji „Zjednoczeni przeciw AIDS” odbyły się w Warszawie szkolenia na temat profilaktyki zachorowań i pogadanki z uczniami szkół. Pewna homicza organizacja rozkładała także ulotki propagujące tolerancję wobec homoseksualistów i stosowanie prezerwatyw. Przy sformułowaniu „lizanie odbytu pod warunkiem, że w jego okolicach nie ma krwawień” wezwano prokuraturę.

Lew salonowy Andrzej Lepper wyznaje, że nie mógł się doczekać chwili, kiedy Leszek Balcerowicz powie mu: „panie Marszałku”. W dryfującym donikąd Sejmie ma szansę na fotel wicepremiera RP, a jego partia jako trzecia siła polityczna nie musi bać się przedterminowych wyborów. Przywódca Samoobrony, jak sam mówi, „ma dopiero 52 lata” i nie wie, co go czeka w przyszłości. Z naszej strony życzymy wielu sukcesów.

Platforma Obywatelska zdecydowała się przedłużyć Gehennę, Golgotę i Gomorę rządów PiSu. Rozdarty jak sosna Tusk jednocześnie dodaje: „PO jest gotowa w wielu sprawach wspierać rząd Kazimierza Marcinkiewicza”, czym neguje tezę, że polscy politycy pozbawieni są wyobraźni. Albo poczucia humoru: prezydent Kaczyński odznaczył ex-prezydenta Jaruzelskiego Krzyżem Zesłańców Sybiru.

Żyjecie? No to garść wieści ze świata! UKRAINA: Tymoszenko dostała więcej od Juszczenki! SZWECJA: Kryminaliści porywają Polaków, żeby zrobić z nich niewolników! FRANCJA: Protestujący studenci twierdzą, że Polacy powinni im współczuć sytuacji życiowej! KOSMOS: Słońce schowało się dziś za księżyc i teraz ślepe dzieci się będą nam rodzić!

Jesteśmy najtwardsi na Ziemi.

Autorzy:

zdjęcie Kazimierz Malewicki

Kazimierz Malewicki

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 88; nazwa: KazimierzMalewicki

1 komentarz do: Jesteśmy najtwardsi

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa