Felieton pozytywnie homoseksualny

Miłość! szaleństwo we dwoje na łące wśród traw! Zakochanie! radość wspólnych pobudek w kwiecistej pościeli! Namiętność! czerwone wino, owoce i dobre nawilżenie! Dziś żądamy od rządu Kazimierza Marcinkiewicza świętego spokoju! Mamy ważne rzeczy do zrobienia – my mamy się dziś kochać! Żądamy kusia na śniadanie! Kuciapki na obiad! I porno na kolację!

Serwisy informacyjne z ostatniego tygodnia podziałały na nas wykrztuśnie. Wyrzuciliśmy z siebie przepychanki, kłótnie i polityczne targi. Zapomnieliśmy o komisjach śledczych, wnioskach o samorozwiązanie i konferencjach wyprzedzających. Już nawet nie wiemy, co mogłoby nas na powrót przykuć do telewizorów (chyba tylko amatorski filmik Dody i Radzia).

Dziś myślimy o miłości – o nieśmiałych spojrzeniach, pragnieniach i rumieńcach, o pierwszych pocałunkach za drzewem czy krzakiem, oj, co to się działo! O rozpalonych śliniankach w cierpliwej nadprodukcji… truskawkowe lizaki, mięciutkie huby-buby, nasze piórnikowe wspomnienia… Odkryjmy wspólnie krainę deliktu, niech nas przyłapią in flagranti rodzice!

Nie interesuje nas, w co jest dziś ubrana Anna Sobecka – w serwetę czy firanę, my chcemy patrzeć na szczęśliwych ludzi – rozebranych. Zdejmijmy gorsety, beciki i sutanny, porzućmy staniki, buciki i do wanny! A potem susa w pielesze ku wspólnej uciesze! Na przekór tym, co zamiast płodzić, każą nam się ciągle głodzić! Szukajmy się i znajdujmy – w tej podróży bez ujmy!

Zamiast medialnych aktów, faktów i paktów – proponujemy całować się prosto w usta, łapać się za pupy i wyciskać na skórze miłosne wzorki. Bądźmy sobie pocieszni! Jakżesz rozkoszni! frywolni i leniwi! porozbierani od rana, w chichocie i w beztrosce przebierający nóżkami! niefrasobliwie nadzy, taplający się w uciesze, bez powodu rozchełstani, niespieszni i niekonkretni! szczodrzy i zachłanni, rozpromienieni! Powodowani dobrym humorem, w sojuszu z Amorem, rozpieśćmy się na amen!

Dziewczyny! Miejcie świra na punkcie G! Chłopaki! Palcie cygara, minister nie ostrzega! Niech uderzy nam dziś do głowy woda Sodoma!

Autorzy:

zdjęcie Kazimierz Malewicki

Kazimierz Malewicki

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 88; nazwa: KazimierzMalewicki

1 komentarz do: Felieton pozytywnie homoseksualny

  • F_F

    [Re: Felieton pozytywnie homoseksualny]

    in flagranti nie chce na pewno:D
    owszem, wiecej by sie przydało ale umiar trzeba zachowac i fason panowie:)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa