Iracki ajatollah wzywa do mordowania

Wielki ajatollah Ali al-Sistani wydał fatwę wzywającą do mordowania gejów. Wezwanie zostało opublikowane po arabsku na stronie internetowej irackiego duchownego – informuje brytyjska organizacja gejowska Outrage.

„Ludzie, którzy uwikłani są w takie (homoseksualne – red.) akty, mają być zabici w możliwie najgorszy, najbardziej bolesny sposób” – rozkazał al-Sistani, „wyznawca” miłosiernego Allaha.

Outrage uważa fatwę (opinię, wezwanie) al-Sistaniego za niezwykle niebezpieczną, daje bowiem szyitom zielone światło do tropienia, prześladowania i okrutnego mordowania gejów w Iraku.

Źródło: Gayforum

7 komentarzyIracki ajatollah wzywa do mordowania

 • jacek

  [Re: Iracki ajatollah wzywa do mordowania]

  koszmar. nie ma zadnych miedzynarodowych organizacji, ktore moglyby cos zdzialac?!?!

 • Jerzyk

  [Re: Iracki ajatollah wzywa do mordowania]

  Jest – CIA, która mogłaby Sistaniego po prostu usunąć z tego świata… No ale tego nie zrobi oczywiście, bo w Iraku Szyici zrobiliby rewolucję… echhh… 🙁

 • lothiel

  [Re: Iracki ajatollah wzywa do mordowania]

  O matko jedynasta, temu ajatollahowi chyba mózg się przegrzał na pustyni, i zawory puściły.

 • Sluchainaya

  [Re: Iracki ajatollah wzywa do mordowania]

  No zresztą po czymś takim to tam niezły hardcore pewnie będzie panował w Iraku.
  Nie podoba Ci się sąsiad? Zabij go i powiedz, że był gejem….
  W tym wypadku pocieszające jest, że mieszkamy jednak w Polsce.

 • Rudolf

  [Iracki ajatollah wzywa do mordowania]

  No widzicie a wam tak zle jest w polsce bo nie mozecie sobie slubu brac. lepiej nie swirujcie bo nigdy nie wiadomo co sie stanie.

 • QUASIMODO

  [Re: Iracki ajatollah wzywa do mordowania]

  EUROPA DLA EUROPEJCZYKÓW NIE DLA KOZOJEBCÓW

 • Luxorooo

  [Re: Iracki ajatollah wzywa do mordowania]

  rak mi słów. Brak mi słów. Staram się ubrać to wszystko w sensowne słowa.
  Chyba nadszedł czas, żeby te szczury poprawności politycznej, politycy Klubu Przyzwolenia czyli Unii Europejskiej stworzyli z Erupy Erabię. Przyklaskuje się im we wszystkich żądaniach ( o tak oni już nie proszą, nie rozmawiają. Oni żadają) jakie wobec nas wysuwają. Pytam się kto daje nam gwarancję, że muzułmanie wprowadzą u siebie swobodę religijną taką jak my wprowadzamy w naszych szkołach likwidując krzyże które wiszą w klasach. Pytam się kto zagwarantuje wolność wyznania katolickiego mieszkającym w Arabiach i innych islamskich krajach katolikom tak jak mi gwarantujemy to Arabom budując u nas ich meczety, budując ubojnie z mięsem halal. Pytam sie jak długo jeszcze Zachód będzie oślepiony poprawnością polityczną. Najwyższy czas wstać i stawic czoło Odwrotnej Krucjacie która już toczy sie przeciwko nam. Pozwala im się u nas mieszkać, rodzić dzieci, posiadać po kilka lub kilkanaście żon, zakładać swoje haremy, podczas gdy naszych obywateli natychmiast skazano by za bigamie i osadzono w więzieniu!! O tak daje się im prawa odbierając nam prawo do krytykowania i głoszenia własnych poglądów religijnych poglądów na temat ich życia i ich umierania. Jestem wściekły na to co się dzieje. Narasta we mnie wkurwienie i wściekłość, że przez takich matołów którzy żyją według tych szatańskich wersetów, ślepo zabijają siebie nawzajem, kobiety które osmielają się skorzystać z fryzjera ( o tak, zabili niedawno 3 kobiety za to że były u fryzjera), niewinnych ludzi wysadzają w powietrze Ci nieszczęśni synowie Allacha.
  Teraz zezwala się na mordowania w imie Allacha homoseksualistów ale nie bójcie się. Przyjdzie czas gdy Ci ludzie wydadzą fatwe na nasze kobiety za to że opalają się toples, za to że malują sobie paznokcie. Wydadzą fatwe na obywateli zachodu za to że spożywają alkohol i jedzą mięsa zwykłe nie halal. Te psy niewierne dzieci Zachodu zasługują na karę a oni są pierwsi!!!!! żeby nam te karę wymierzyć….

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa