- homiki.pl - https://homiki.pl -

Forum Frondy: zdeklasuj homosiów

Forum czasopisma Fronda jest jednym z miejsc w internecie, w którym sprawy homicze są zawsze na bieżąco. Użytkownicy tamtejszego forum wykazują ponadnormalne zainteresowanie sprawami osób homoseksualnych, mimo iż sami deklarują się jako heteroseksualni, konserwatywni i prawicowi (aż do bólu).

Tym razem rycerze z Frondy walczą z gejowskim westernem „Brokeback Mountain”. Tropiciele zboczeń znaleźli ranking tego filmu umieszczony na stronie www.filmweb.pl. „Ten filmik to historia o dwóch gejowatych cowboyach, ktorą zachwyca się caly postępooworóżowy salon tego swiata.. nie czekajcie głosujcie na ocene 1 i zdeklasujmy ten filmik to mniej osob na to paskudztwo pojdzie do kina! – pisze użytkownik Łukasz.

Walka ze statystykami rozpoczęła się się 13 grudnia i trwa nadal. Nieważne, że nikt tego filmu nie obejrzał, nieważne, że sztuka jest (powinna być) ponad podziałami. Dzielni rycerze z forum Frondy biorą przykład z anioła tłukącego potwora kluczem po nerach (zobacz logo czasopisma) i głosują wytrwale.

Podaje adres tego głosowania, >>TUTAJ<< ale nie zachęcam szczególnie do przejmowania się tym głosowaniem. Szkoda czasu, zajmijmy się rzeczami ważnymi i nie przejmujmy się drobiazgami. Sztuka się obronia sama. A młyny historii mielą powoli.

link do tematu na forum Frondy: http://forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=360618