I po Paradzie

(gazeta.pl) Władze Poznania nie zgadzają się na planowaną w najbliższą sobotę Paradę Równości – dowiedziało się Radio Merkury.

Zakaz został wydany, ponieważ zdaniem władz miasta marsz „zagraża w szczególny sposób porządkowi publicznemu i majątkowi”. Planowana trasa przemarszu w opinii urzędników nie gwarantuje możliwości ochrony majątku prywatnego i publicznego.

W oświadczeniu napisano, że „Prawo do wolności zgromadzeń stoi w tym przypadku w kolizji z prawem do ochrony własności”.

Od redakcji: Czy mecze piłkarskie też zostaną odwołane jako będące „kolizji z prawem do ochrony własności”. Czy też hordy rozwrzeszczanych pseudo – kibiców są władzy milsze niż maszerujący spokojnie sodomici i trybady?

źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3015456.html

12 komentarzyI po Paradzie

 • Arek

  [Re: I po Paradzie]

  Prezydentowi Poznania gratulujemy GŁUPOTY!

  Tak, panie prezydencie, bierz pan dalej przykład z Kaczora!

  Mam nadzieje że przemarsz i tak się odbędzie? No ja niestety nie będe bo mam dopiero 16 lat i mieszkam we Wrocku, wiec sam nie przyjade 😛 Ale jakby ktoś zorganizował przemarsz po wrocku to bym poszedł! A co! Wrocław jest tolerancyjny bo sam sie o tym przekonałem – pół szkoły wie, ze mam chłopaka, chodze z nim po mieście za rękę i nic sie nie dzieje! Zapraszam do WROCŁAWIA! 🙂

 • Arek

  [Re: I po Paradzie]

  PS – próbowaliśmy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu… Choćmy do Wrocławia 🙂

  Czemu nie? 🙂

 • wroclaw

  [Re: I po Paradzie]

  Serdecznie namawiam – parada we Wrocku 🙂

 • Tom xD

  [Re: I po Paradzie]

  Jestem Za! Wystarczy zobaczyć co ludzie na onecie pisza pod artykułem o zakazie parady. Wiele komentarzy jest z namowami żeby zorganizować to we wrocku. Czytałem kilka komantarzy w których pisze, że chłopak w swoim LO ma kilka par gejów i nikogo to nie dziwi, ze ludzie co kilka kroków mijają idących za ręke chłopaków czy dziewczyny. Ktoś określił Wrocław jako miasto TOLERANCJI i podpisało się pod tym dużo Wrocławian. Sam też jestem z Wrocka i namawiam do paradowania we Wrocławiu! =]

 • K.H

  [Re: I po Paradzie]

  W sumie to nie głupi pomysł chłopaki. Nie jestem z wrocka, ale dość często tu przebywam… Np w tej chwili jestem u znajomych. Myślę, że by sie udało.

 • Czarek

  [Re: I po Paradzie]

  Mnie sie wydaje, ze nie mozna godzic sie z zakazem. Nalezy zorganizowac kilka manifestacji (warunki sa mniej ostre), dodatkowa konferencje prasowa, zaprosic do udzialu przyjaznych politykow, samorzadowcow itp. z sasiednich, demokratycznych krajow – ale to wszystko w Poznaniu. A we Wroclawiu – swoja droga, w innym terminie.

 • Ryszard

  [Re: I po Paradzie]

  Ale czy to nie za póżno,Wroclaw to dobry pomyśl!

 • Czarek

  [Re: I po Paradzie]

  Tzn. ja zakladam, ze organizatorzy liczyli sie z decyzja odmowna i maja przygotowany plan B. Wroclaw wydaje mi sie dlatego mniej trafiony, bo bylby (zakladajac ze udaloby sie) symbolicznym przyznaniem sie do porazki i zacheta do dalszych ograniczen.

 • Twoje imię Dodarka

  [Re: I po Paradzie]

  Uwazam, ze organizatorzy Parady powinni szybko REAGOWAC! Moze powinni zaprosic wszystkich homo i ich przyjaciol by o godzinie w ktorej miala byc parada, przyszli na te miejsce na zakupy. Zadne zafajdane panstwo, nawet wyznaniowe tego obywatelom podatnikom zabronic nie moze!! Organizatorzy, jestescie naszymi liderami, nie zawiedzcie nas, liczymy ze nie dacie sie zastraszyc1!Licze, ze zdolacie zmobilizowac tych, co zastraszeni siedzą w domach i mysla, ze na parade powinni isc inni.

 • pavle

  [Trybady?]

  Kto to są trybady? 😉

 • heard

  [Re: I po Paradzie]

  Myslicie o flashmobie?Ciekawy pomyl;)
  Co do zakazow…jak jacys nopowcy moga rozdawac „ulotki”,lysi koncerty robic etc?Co za kraj…

 • MORTESE 2005

  [Re: I po Paradzie]

  Zapraszamy do Jaworzna bo u nas wszystko można!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa