200 osób na Flashmobie

We wtorek w Warszawie miał miejsce Flashmob przeciwko Kaczynskiemu. Przyszło około 200 osób. Ludzie mieli koszulki i napisy przeciwko Kaczyńskiemu, przyszli fotoreporterzy i dziennikarze, zaczęli wypytywać ludzi o powody przyjścia na flashmob. Kiedy zrobiło się całkiem gwarno krzyknąłem głośno: Hej, Ludzie ! Uczcijmy to minutą ciszy !

Minuta zamieniła się w pięć minut. To była upiorna cisza i robiło to wrażenie, kiedy przy kolumnie stał tłum ludzi i ten tłum nie wydawał żadnych dźwięków, przechodnie zaczęli się przyglądać i nieświadomie sami stawali się częścią flashmobu. Jakaś starsza Pani która przechodziła obok zapytała: Czy ktoś umarł ? Ktoś jej odpowiedział: Tak proszę Pani, demokracja.

Zdjęcie z flashmoba na www.santi.moblog.pl

4 komentarze200 osób na Flashmobie

 • Erico

  [Re: 200 osób na Flashmobie]

  problem w tym, że demokracja nie umarła. zasadą demokracji jest to, że wybierają tego, kogo chcą.

 • Aldryg

  [Re: 200 osób na Flashmobie]

  No, może nie umarła, ale boleśnie postrzeliła się w stopę. :/

 • JERZYK

  [Re: 200 osób na Flashmobie]

  Bravo! Swietna akcja!

 • michpirog@interia.pl

  [Re: 200 osób na Flashmobie]

  Jerzyk-czy naprawde taak swietna?…-po pierwsze-wybór kaczynskiego(oczywiscie ze On jiest w koncówce listy osób które ja ososbiscuie bym widzial na stanowisku Prezydenta RP..)jest wyborem demokratycznym- i trzeba to uszanowac !(wszak w ta czwarta RP nie wierze-ale czwarte przykazanie nadal jednak bowiazuje ! : )-a przede wszystkim-czemu to ma słuzyc-w ten sposób srodowiska LGTB tlko jeszce bardziej zniecheca do siebie Kaczora i ejgo ekipe-a czy to lezy w interesie LGTB???-oczywiscie ze nie nawoluje bynajmniej do jakiegokolwiek łaszenia sie, podlizywania nowej władzy!-hce tylko aby okazano nowej władzy ( władzy!-nawet jesli juz z ałozenia jest ona do d…(przepraszam za wyrazenie..))-wszak toalny bojkotkogos gdy jeszce nie zaczal nawetrzadzic jest troche nieuzasadniony i przesadny-pozyjemy-zobaczymy-jak kaczor z ekipa zaczna naduzywac wladzy i wplątywac w biezaca polityke swe skarjne, durne poglady-czytaj- gdy zaczną szalec-tzreba bedzie kontratakowac i reagowac-ale w obecnej sytuacji-po co zagniac?-po co atakowac pierwszemu-przecie jako rzecze stare sprawdzone przez pokolenia pzryslowie-kto mieczem wojuje od miecza ginie…niechze sobie Kaczor sam-jesli chce zacznie wiojowac atakowac-wnet „obumrze”…
  a zreszta tak na marginesie-do wczoraj sam pzrekonany byłem iz wybór L kaczynskiego na Głowę Panstwa to najgorsze nieszczescie jakie mogło Polske( zwielkorakich wzgkledów-bynajniej nie tylko ze wzgledu na homosprawe) w tych dniach spotkac-ale po lekturze pewnego artykułu zmieniłem chyba zdanie-polecam(hehe-jesli tu w ogole wolno polecac cudze linki internetowe…)newsy na portalu gejowo(artykuł-przedruk z pisma „Krytyka Polityczna”-POLECAM MILERJ I OWOACNEJ LEKTURY-i głowa do góry0-nie biadolmy tak!-III RP wcale nie umarła!IV RP to tylko chora wizja, niezbozne zyczenie pewnych kregów ludzi, srodowisk-jestem przekonany iz opinia publiczna-pomimo iz zdecydowala iz to kaczor ma byc Prezydentem-równiez nie wierzy w Mrzonke zwana IV RP !!!
  Michał piróg

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa