Coś mało tych „normalnych”

Jak podaje gazeta.pl, około 800 osób wzięło udział w Paradzie Normalności w Warszawie.

Paradę zorganizowała Młodzież Wszechpolska, by – jak zaznaczyli – przeciwstawić się propagandzie homoseksualizmu w Polsce i pokazać, że Polacy preferują tradycyjne związki. Młodzież Wszechpolska zapowiadała, że w demonstracji wezmą udział trzy tysiące osób. Przypomniejmy – w organizowanej tydzień temu Paradzie Równości uczestniczyło ponad trzy razy więcej osób.

W przemarszu szły grupy młodych osób z całej Polski, w większości młodych mężczyzn. Wielu demonstrantów przyjechało do Warszawy specjalnie wynajętymi autokarami z różnych stron Polski. W demonstracji brało udział także kilka rodzin z dziećmi oraz politycy Ligi Polskich Rodzin.

od redakcji: Jak się okazało, groźny i miotający ogniem smok w świetle dziennym zmalał do wielkości pluszowej zabawki. Warto tylko zapytać, dlaczego taka mała organizacja ma takie rozległe wpływy?

źródło: gazeta.pl

7 komentarzyCoś mało tych „normalnych”

 • Pati S

  [Re: Coś mało tych]

  Sądzę ,iż poprostu więcej jest w Polsce biernych niż aktywnych kretynów. I to stąd.

 • Pati S

  [Re: Coś mało tych]

  Jeżeli na 2,5 miliona mieszkańców, aby zademonstrować swój sprzeciw, przychodzi 30 osób – to to jest tragiczne. 🙁

 • Berniak

  [Re: Coś mało tych]

  A według mnie nie powinno tam być nikogo takiego…no cóż, trudno.

 • Karakal

  [Re: Coś mało tych]

  Oni rozpaczliwie manifestują cos czego sami nie mieli w swoich rodzianch. Inaczej ..gdyby ich rodziny były normalne, nie musieliby czuc takiej potrzeby … a geje,Żydzi, kolorowi, czy cudzozziemcy … to tylko pretekst … ktory zawsze mozna znalezc dorabiajac odpowiednią dla nich filozofie. Zawsze atakauje sie grupy najslabsze … wiec robią to w grupie… Pojedynczo jednak są ciency i tchorzlwi … boja sie rzeczowej argumenntacji … stad jedynym ich argumentem to kamienie … i wrzask !
  Oni sie boją tego co w sobie chcą zniszczyc ale nie potrafią ,wiec niszczą innych, bo to łatwiej i bardziej spektakularne! A ta cienka otoczka narodowego katoliczymu .. to taka otoczka … ktora ma naprawde zaslaniac ich prawdziwe motywy.
  Wspólczuje im z powodu nienormalnego dziecnistwa i zycia rodzinnego .. ale nigdy nie usprawiedliwę przemocy …Homofobia jest horobą i to na nią powinni się oni leczyc.

 • Katrakal

  [Re: Coś mało tych]

  Dlaczego tak mała organizacja ma tak duze wpływy?
  To proste: jest podpierana i akceptowana przez polskie parite narodowo-faszystwoskie, ktore działaja calkeim legalnie (mimo ze jest to niezgodne z konstytucja) szerząc neianwisc i podjudzjac do przemocy i zbrodni, co juz sie zdarzyło w katowicach gdzie strzelono karabinem na śrut do geja i lesbijki wychodzacego z jednego z katowickich barów gejowsko-lesbijskich.

  kocisko1@poczta.onet.pl

 • Karakal

  [Re: Coś mało tych]

  Parada tzw”normalnosci” wypadla (poza głośnością, arogancją, chamstwem i agresją) bardzo słabiutko …
  Nadrabiali minami i wrzaskiem zupelnie jak bojowkarze z hitlerjungen z okresu konca lat 30 tych …
  „Normalnosc” z kamieniem w ręku … jest wprowadzaniem porzadkow w sposob fazystowski.
  Dzis geje i lesbijki, jutro Żydzi, potem bedzie kolej na cudzoziemcow i kolorowych .. by w koncu
  wytęic ludzi starych i chorych — stwarzajac panstwo „idealne” ! czy ja snię jakis koszmar czy to rzeczywistosc .. szykująca sie do umilenia nam zycia i tak juz trudnego ….??????

  kocisko1@poczta.onet.pl

 • Kamil T

  [Re: Coś mało tych]

  Skoro, to była parada Normalności, to też mogliśmy w niej brać udział – MW zostałaby wtedy maksymalnie znieważona. Wyobrażam sobie ten widok.
  A stojąc na ziemi, to ich poglądy (o czym wszyscy juz zdąrzyli napisać) są przerażające i „niskie”. Ale nie uciekam z Polski. Nie ma takiej opcji.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa