Ciśnienie rośnie, zapada zmrok

Negatywną decyzję w sprawie organizacji Parady Równości wydadzą w piątek władze Warszawy – poinformował w czwartek PAP dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta Lucjan Bełza.

W senacie senatorowie dzisiaj debatowali o wycofaniu z Sejmu przyjętego przez Senat projektu uchwały o rejestrowanych związkach osób tej samej płci. Projekt trafił dalej pod obrady komisji, na wiejskiej było słychać znów narzekania na dewiantów i nawoływanie do przestrzegania nauczanie poglądów Jana Pawła II.

W telewizji pojawił się spot wyborczy Lecha Kaczyńskiego, w którym obrzydzenie dla „promujących się dewiantów” tkwi między obietnicą posiłków dla najuboższych dzieci i nowymi miejscami pracy.

Na forum Fronda „prawdziwi katolicy” zastanawiają sie, czym rzucać w nielegalną demonstrację gejów i lesbijek.

Prognoza pogody na najbliższe lata:
Zapada zmrok.
Ciśnienie rośnie.

8 komentarzyCiśnienie rośnie, zapada zmrok

 • Piotrek

  [Podpiszcie petycje na http://www.ilga.org]

  Moze to cos zmieni.Nie warto popadac na duchu.

 • Jerzyk

  [Re: Ciśnienie rośnie, zapada zmrok]

  Nie, nie wolno zginać karku!

 • ekto

  [Re: Ciśnienie rośnie, zapada zmrok]

  jak zapada mrok trza zapalić pochodnie i oświecić co po niektórych.

 • Błażej

  [Re: Ciśnienie rośnie, zapada zmrok]

  Przerażacie mnie , nie widziałem tego spotu reklamowego, nie słyszałem że chcą wycofać ustawę , nie miałem pojecia ze bedą zucać ,;( Boję się otworzyć lodówkę

  i to nie jest żart

 • grzes

  [Re: Ciśnienie rośnie, zapada zmrok]

  Kazdy z nas powinien, jesli tylko sie da i moze, nagrywac wszystkie takie rzeczy. Potem powinnismy to zebrac. Powinno powstac filmowe, audio i prasowe archiwum dyskryminacji polskich gejow i lesbijek. Z tego powinien powstac film, chocby amatorski, zlozony z samych takich faktow. Taki film powinien zostac zrobiony tez w wersji angieskiej i rozsylany po swiecie i pokazywany w sadach, na konferencjach, w zaprzyjaznionych kinach, na przegladach. Fakty powinny za nas mowic najlepiej, a zebrane w jeden material, moga miec spora moc.

 • Marzanna

  [Re: Ciśnienie rośnie, zapada zmrok]

  Kaczyzm to wielkie niebezpieczenstwo i
  nieszczescie dla Polski.
  Jak dlugo jeszcze tym pajacom bedzie uchodzilo bezkarnie ponizanie osob o innej orientacji seksualnej.
  I dlaczego Ci ” prawdziwi katolicy ” tak ingeruja w zycie innych ludzi, sa tacy wredni ,obludni i zacofani.

 • rozowy81

  [Re: Ciśnienie rośnie, zapada zmrok]

  heterycy do piwnicy

 • rozowy81

  [Re: Ciśnienie rośnie, zapada zmrok]

  A teraz na poważnie. Widziałem spot wyborczy PiS-u. Najłatwiej swoje notowania podnieść bazując na ludzkich uprzedzeniach i niewiedezy społecznej. To żałoszne i przerażające, przecież PiS a wszczegulności jego kierownictwo to ponoć ludzie wykształceni. No ponoć 🙂 Homofoby jeżeli uważacie że homoseksualizm jest zagrożeniem dla prawidłoiwego funkcjonownia społeczeństwa, że legalizacja związków jednopłciowych wkoncu doprowadzi do dezintegracji, zagłdy cywilizacji, narodów, społeczeństw. To ja się pytam kiedy w histori miał miejsce fakt zagłady któregoś narodu czy kultury przez jak wy to mówicie „pedalstwo”. Pokażcie mi taki przypadek. Jak pokażecie to ja zmienię orientaqcje. Tylko jest jeden problem homoseksualizmu się nie wybiera, jest wrodzony. a takiego przypadku w histori niema, wręcz przeciwnie homoerotyzm uzupełniał, ubogacał kulturę danego społeczęństwa vide starożytna Grecja.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa