Kutz: dać dowód ludzkiej małości

Kazimierz Kutz, senator RP po raz kolejny staje w obronie praw mniejszości seksualnych. W katowickim wydaniu Gazety pisze:
„Świat publiczny, świat polityczny, cały ten imperialny świat medialny przytłacza nas nieustannie i wbija się w nasze mózgownice wedle skali sensacyjności. Jego swoistą logiką rządzi spirala ludzkich nieszczęść. By znaleźć się na pierwszych stronach najpoczytniejszych gazet, trzeba albo być rozerwanym przez niedźwiedzie, jak ta kobieta w chorzowskim parku, albo być Zytą Gilowską, szanowaną wiceszefową Platformy Obywatelskiej, którą pod pretekstem drobnych komplikacji rodzinnych wysadzono z siodła politycznego. Wystarczy też mieć nieco władzy, by gejom i lesbijkom zabronić pokojowej manifestacji na swoim terenie, to znaczy złamać ogólnie gwarantowane normy demokracji i zafundować sobie wyrazistszą formę kampanii wyborczej: podlizać się gwardii „moherowych kapeluszy” i dać dowód ludzkiej małości.”

źródło: gazeta.pl
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35068,2731970.html

1 komentarz do: Kutz: dać dowód ludzkiej małości

  • Błażej

    [Re: Kutz: dać dowód ludzkiej małości]

    Zamiast lamentować i kombinowac , robić niczemu nie służące parady równości a tak naprawdę odmienności , zamiast pierdolić się po kontach , moze tak wszyscy ruszylibysmy dupę i stworzyli ugrupowanie polityczne co??? Do sejmu wejdziemy bo jest nas około 4% społeczeństwa (a kto wie czy nie więcej) .A nie sadzę zeby osoby homoseksualne zagłosowały wtedy na kogos innego skoro moga głosowac na swoich. Mało tego niektórzy tak zwani heterycy oraz biseksualni także zagłosują 🙂 . Z tym że jak znam życie to i tak nic nie bedziemy robić bo i po co przecież Kaczor zabroni a Roman potępi 🙁 Trzeba także podkreślic w programie partii że nie tylko będziemy sie zajmowac sobą ale również sprawami stricte dotyczącymi kraju a nasze sprawy (czyli spprawy gey, les ,bi) to jakby dodatek , że też jesteśmy normalnymi obywatelami płacacymi podatki i skutecznie (co niektórzy) działającymi w swoich lokalnych społecznościach (tyle że ukrywany swoja orientację sexualną ) .Ktoś może zaproponuje jakąś sensowną nazwe dla takiej partii???? Na poważnie tak/. Mnie chodzi po głowie cos takiego zeby było wiadomo że partia reprezentuje i homo i les i bi hmmm nie mam pomysłu ale na przykład Unia Gejów Lesbijek i Biseksualistów, no coś w tym rodzaju 😀 pomyślcie nad tym może to jest droga do normalności??????/

    Nie jestem osoba kompetentna do tego aby uzdrawiać cokolwiek. Ja tylko posuwam pomysł że to by było coś , bede żył swoim życiem ze swoim partnerem , nie mogąc się razem rozliczac , nie mogąc dziedziczyć , nie mogąc swobodnie wyrazać swoich uczuć , nie mogąc mieć dzieci nawet tych swoich które zostawiła była żona, (to akurat przypadek kogos innego ) nie mogąc normalnie iść do lekarza nie płacąc łapuwy, słuchajac jak dzieci w szkole uczy się idiotyzmów w stylu „homo to przewlekła choroba”, chodzić do kina na beznadziejne polskie filmy i jeszcze głupsze amerykańskie, bojąc się ze na ulicy jakiś jebniety policjant spałuje mnie i mojego partnera za trzymanie się za rękę bo to przecież manifestowanie niemoralnych zachowań , i tak dalej i tak dalej .A po wyborach najprawdopodobniej przyjdzie misię rozstac z partnerem bo to nieobyczajne będzie i niedopuszczalne i zapewne zakazane prawnie , więc spakuję manatki i pojade tam gdzie jest zdecydowanie lepiej A nie chcę bo to przecież mój kraj moja ojczyzna (patriotyzm) tak własnie tak….. Więc moze pomysł nie jest głupi ?? To tylko pomysł – znając jednak nasze srodowisko i zachowania (bo sm jestem przecież jego cześcia) to nic takiego się nie zdarzy , bedzie dalej narzekanie i lament …. i nikt palcem nie kiwnie żeby coś zmienić ….. same parady nie wystarczą ,a poza tym to nie powinna być parada mniejszości seksualnej tylko wiec na rzecz równego traktowania wszystkich (czuję się dyskryminowany w swoim własnym kraju) niezaleznie od tego czy rodzina to ja i mój chłopak czy ona z nia czy tez pan i pani.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa