Straciłam miliony dolarów, ale co z tego?

Urodzona w Czechach amerykańska tenisistka Martina Navratilova, która osiemnaście razy zwyciężała w turniejach wielkiego szlema, podpisała kontrakt reklamowy z agencją turystyczną Olivia. Nie ujawniono szczegółów finansowych porozumienia.

Olivia jest amerykańskim biurem turystycznym kierującym swą ofertę do gejów i lesbijek. 49-letnia Navratilova, która występuje w grze podwójnej turnieju Masters Series na kortach w Key Biscayne, w latach 80-tych ujawniła prasie, że jest lesbijką.

– Zwiększając świadomość pomaga się zrozumieć problem. Ludzie nie czują się pewnie z rzeczami, których nie znają. Jeśli użyczysz swojej twarzy i uczynisz z tego sprawę osobistą, wszystko się zmienia – powiedziała zwyciężczyni 167 turniejów singlowych Navratilova.

– To bez znaczenia. Straciłam miliony dolarów, ale co z tego – odpowiedziała Navratilova na pytanie dziennikarzy ile pieniędzy z kontraktów reklamowych straciła po ujawnieniu orientacji seksualnej.

żródło: gazeta.pl
http://sport.gazeta.pl/tenis/1,35316,2623478.html

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa