Pierwsze oględziny DIKa

Wzięty do ręki DIK był różowy, miękki i miły w dotyku. Nie zachwycił wielkością, no ale to dopiero pierwszy numer DIK FAGAZINE, który trafił do naszej homiczej redakcji.

W gazetce znalazł się m.in. reportaż z pikiety widzianej oczami „emancypującej się ciotki”, rozmowa z aktorem Ryszardem Czubakiem a także wiersz, komiksy i porno-kolorowanka. Zdjęcia, choć czarno-białe to odsłaniają to i owo (szczególnie to). Ze względu na owo „to” to z pewnością pisemko nie zainteresuje lesbijek, zwłaszcza tych zfeminizowanych. Tych „to” jest tam bardzo dużo. Z każdej strony wyziera męskie myślenie tym „to”.

Mimo to DIK FAGAZINE ma szerokie walory edukacyjne. My nauczyliśmy się kilku nowych zwrotów po angielsku (DIK jest pismem dwujęzycznym), na przykład: „pikieta pedalska”, „konia ci zwalą najwyżej”, albo „w darkroomach męscy szukają właśnie ciot”.

Lekcja angielskiego w tonacji queer kosztuje 15 zł plus kilka dodatkowych na tabletki od bólu głowy. Krój i wielkość czcionki, które z pewnością są bardzo glamour, w najlepszym razie przyprawiają o zawrót głowy i kilka dioptri gratis.

DIK FAGAZINE jest tytułem intrygującym, chociaż z racji niszowego charakteru i ograniczonej grupy odbiorców, nie zapełni on półek EMPiKu, jak to drzewiej bywało z Inaczej cz późniejszym Interhomem. Na homiczej półce DIK już stoi.

1 komentarz do: Pierwsze oględziny DIKa

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa