- homiki.pl - https://homiki.pl -

WALCZ O SWOJE!

„Legalizacja związków homoseksualnych jest nie tylko złem moralnym, ale stanowi również zagrożenie dla chrześcijańskich korzeni Polski i Europy.” – ostrzega Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Piotra Skargi.

Krakowskie Stowarzyszenie prowadzi zmasowaną akcję uświadamiania polskiego społeczeństwa przed zagrożeniami płynącymi z rejestracji związków osób homoseksualnych. Do tysięcy domów trafiła broszura „Wyzwanie rzucone chrześcijańskiej Polsce” oraz gotowe petycje do Marszałka Sejmu Włodzimierza Cimoszewicza z protestem „przeciw projektowi prawnego zrównania związków tej samej płci z małżeństwem i rodziną”. Miło, że stowarzyszenie nie zapomniało o redaktorach homików. Także do naszej skrzynki wrzucono tą broszurę. Dopiero co pisaliśmy o milczących milionach, gdy tymczasem dowiaduję się, że geje i lesbijki to „agresywna grupa, czyniąca z homoseksualizmu ideologię”. Jeśli tak – do dzieła! Nie wytrącajmy naszym przeciwnikom ich koronnego argumentu i bądźmy agresywni!

Zespół Tolerancja.org & Fundacja Lorga wzięły sprawy w swoje ręce i przygotowały „gotowca”. Nie trzeba znaczków, nie trzeba nawet wysyłać maili! Wystarczy wejść na stronę tolerancja.org/petycja/ [1] i wirtualnie podpisać się pod petycją do Marszałka Sejmu.

:: Szczegóły akcji w wortalu lesbijka.org [2]
:: Petycja do Marszałka Sejmu [1]

Autorzy:

zdjęcie Paweł Walczak

Paweł Walczak [3]

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 4; nazwa: pawelwalczak