Nie ma miejsca dla sodomitów


Jak co roku zdrowa, heteroseksualna tkanka społeczeństwa udaje się gromadnie do supermarketów, by się wzbogacić materialnie i duchowo. Spacerują więc mężczyźni i kobiety, tworzący prawdziwe i jedynie słuszne związki wśród gipsowych Mikołajów i choinek z polichlorku winylu.

Dzieci biegają między półkami. Chłopcy wybierają coraz to wymyślniejsze plastikowe karabiny, a dziewczynki dumają nad nowymi strojami dla heteronormatywnej Barbie.
Wśród foliowych łańcuchów za 1,99 zł i kolorowych lampek nie ma miejsca dla sodomitów.

Geje i lesbijki nie pasują do świątecznego nastroju. Gdzieś tam, między regałami dwóch chłopców kupuje sobie nawzajem bokserki. A ładna, choć zmęczona dziewczyna na kasie nie może być lesbijką….W obliczu świąt, będących pochwałą rodziny, nie ma miejsca dla gejów i lesbijek.


Tymaczasem w świąteczny nastrój wkrada się nuta… „Last Christmas” śpiewanego przez Georga Michaela – zdeklarowanego sodomity, obnoszącego się ze swoją innością, mającego czelność promować nieuporządkowane moralności w domu i zagrodzie!

Ocha dostaje wieczny Michael George, od lat sączący zdradliwe dźwięki w jedynie słuszne święta.


Święta to rozłąka dla wielu gejów i lesbijek. Jak pokazuje nasza ankieta, wiele osób na te parę magicznych chwil rozstaje się ze swoim partnerem, partnerką i spędza święta z rodzicami, ciotkami, wujkami i krewnymi. Dwa świąteczne dni mijają na jedzeniu, oglądaniu telewizji i odpowiadaniu na trudne pytania: „kiedy się ożenisz”, ” a kiedy zobaczę wnuki”?


A skoro jesteśmy przy supermarketowych przebojach, to FOCHA dostają bracia Golec, których fotografia pojawiła się w Kampani Społecznej przeciw homoseksualizmowi. Szanujemy ludzi, ale nie popieramy szerzenia nienawiści, w których główne trąby grają bliźniacy z Milówki. To żadna odwaga występować przeciwko 5% mniejszości, mając za plecami 95-cio procentową przytłaczającą większość.

16 komentarzyNie ma miejsca dla sodomitów

 • dex

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Chyba jednak wiecej niz 5%…
  Zobaczcie bzdznia Kinseya!

 • niunios

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Kinsey to stare dzieje. Nowe badania mowia, ze jest nas okolo 5% Ale to i tak duzo. Jak dobrze licze w samej Polsce jest okolo 2 miliony gejow i lesbijek! Ciekawe gdzie oni sa?

 • faass

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Wigilia z rodzicami, ale w święto przychodzi do nas mój chłopak. 🙂

 • kownacki

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Nie rozumiem za co Ocha dostaje Pan Michael ? To akurat przyklad homoseksualisty, ktory za wszelka cene staral sie ukryc swa orientacje seksualna przed swiatem. I gdyby nie wpadka w publicznej toalecie, pewnie nadal spiewalby o milosci do kobiet, dla kobiet … i zapewnial we wszystkich wywiadach, ze wszelkie plotki o jego gejostwie sa z kosmosu. Mysle, ze ten Pan zasluguje na Mega Focha, ale to tylko moj skromny osad …

 • Erico

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Wiele artystów udaje, że jest inaczej ze strachu.
  Michaela życie zmusiło do tego, a w teledysku „Outside” zrobił confession.
  Nie wypominajmy żony Sokratesowi. Warto czasem globalnie popatrzec na świat.

 • lexi

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  NIe zgadzam sie z panem. Te swieta sa swietami rodzinnymi a tak sie sklada ze ja z moja „zona” i naszymi zwierzakami tworzymy rodzine a wiec jest i dla nas miejsce w te swieta i we wszystkie inne.

 • krzytom

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  co to za kampania z Golcami? pierwsze słyszę! gdzie to mozna zobaczyć/przeczytac?

 • [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  do Erico: to, ze artysta ze strachu przed spadkiem popularnosci i co za tym idzie ewentualnie mniejszym dochodem ze sprzedazy kolejnej plyty (np. 5 zamiast 15 milionow $) udaje kogos kim nie jest w warstwie swojej orientacji seksualnej, zasluguje na potepienie. Nie ma nic zlego w ukrywaniu swojego zycia prywatnego przed blaskiem fleszy i nie mialbym nic przeciwko panu Michaelowi i wielu innym „na sile” wyoutowanym, gdyby przyjmowali na drodze kariery zasade „my private life is my castle”. Potepiam natomiast zachwyt nad osobami, ktore jak G.Michael przez kilkanascie lat karmia publike tekstami o kolejnych kobietach swego zycia, by potem – kiedy nie maja juz wyjscia – przyznac laskawie, ze so ‚homo’ i robic jeszcze kase na swym wymuszonym wyoutowaniu. To jest oburzajaca i wysoce szkodliwa postawa.I tyle …

 • primo

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Ja także jestem ciekaw co to za kampania przeciw homoseksualizmowi. Co Golce mają z tym wspolnego?! Chciałbym o tym poczytać, ale w ogole nie wiem gdzie!!!

 • bukowski

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Jestem daleki od potępiania George’a Michaela. Jego przykład pokazuje, że nawet majętna i postawiona gwiazda może mieć problemy z akceptacją i może mieć chwile tchórzliwości. Patrzmy na to, co jest, a nie na to, co było.
  Jeżeli mamy walczyć o tolerancję dla różnorodności, miejmy zrozumienie dla wszystkich. Dla tych błądzącyc, słabych, poszukujących też.

 • bukowski

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  do krzytom:
  to wszystko na http://www.homoseksualizm.org

 • Mariusz Agnosiewicz

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Z innej strony patrzac, to także wielu ateistów i agnostyków nieswojo się czuje w okresie świątecznym, bo „nie pasują do świątecznego nastroju”. To święta nie tylko rodzinne. Ale nie poddawajmy się malencholii 🙂 Serdecznie pozdrawiam!

 • Wojtek

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  O rany! Wszedłęm na stronę tej kampanii. Cóż za idiotyzm! Aż mną rzucało, ale nawet nie można zamieścić komentarza online, bo mają cenzurę. A Golców od zawsze nie znosiłem. Ich muzyka jest tandetna i działająca na nerwy, nie wspominając już o tym, że bracia są naprawdę mało wyględni i po dłuższym czasie patrzenia na nich aż oczy bolą 🙂

 • Nina2

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Geje maja swe swieto podczas parady. Wspolne, zbiorowe swieto jak karnawal. W Paryzu cala ich dzielnica tanczy na ulicach i kazdy w stroju godowym: drag queens w kieckach i makijazach a skorzaki w piercingach i tatuazach. Parada przez miasto, potem uliczne tance a o polnocy zakonczenie w saunie.

 • Michał

  [Re: Nie ma miejsca dla sodomitów]

  Dlaczego autorzy tutejszych artykułów potrafią się skupiać jedynie na negatywnych aspektach bycia gejem?

  Przecież jesteśmy GAY-ami, a GAY – to przecież wesoły.

  Więc przestańmy się mazać jak panienki i miejmy w d.pie tę 95-procentową większość. Co oni nas tak właściwie obchodzą? Bo mnie wcale.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa