Zaczęło się!


Zaczęło się. Kilka minut po 19tej pierwsi wlepkarze i wlepkarki ruszyli na miasto. Wrocław podbity! Rozpoczęła się akcja „Wlep się pozytywnie”.

Jak już pisaliśmy, akcja będzie się toczyła na dwóch płaszczyznach. Można wlepiać, ale tylko w dozwolonych miejscach. Można też wydrukować wzory na zwykłych kartkach i zostawiać je np. w książkach w bibliotekach, za szybami tablic ogłoszeniowych, a także w wielu innych miejscach.

Dziękujemy Justynie, Adzie i Jerzemu za opracowanie graficzne haseł. Jesteśmy otwarci na następne wzory wlepek. Jedynym wspólnym logiem wlepek jest znak ludzików,

symbolizujący tolerancję i równość homoseksualistów wobec heteroseksualistów.

Wlepki można pobrać z działu
Download.Zapraszamy do pobierania plików i produkowania wlepek i ulotek! O pierwszych efektach akcji niebawem będziemy pisać.Pliki zamieszczone w dziale Download służą do wyprodukowania ulotek bądź wlepek.
Redakcja homiki.pl przypomina, że zgodnie z paragrafem 288 Kodeksu Karnego i art. 124 Kodeksu Wykroczeń wlepki można wklejać TYLKO w dozwolonych miejscach. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie udostępnianych plików.

5 komentarzyZaczęło się!

 • Mary

  [Re: Zaczęło się!]

  Super pomysł na super akcję, która może objąć całą Polskę. Niech tylko 5% ludzi którzy to zobaczą zreflektuje się a już małymi kroczkami zaczniemy osiągać nasze cele… Spokojnie! Nie twierdzę że każdy człowiek który zobaczy naszą ulotkę od razu z zaciętego homofoba przemieni się w sympatyka ale liczę mimo wszystko na odzew. Ciekawe czy sama wogóle gdzieś zobaczę te nasze wlepki..

 • RARR

  [HMMMM POPIERAM]

  Fajny pomysl, w koncu to bedzie widac na kazdym kroku,,,,,,,,,, ale mozna by bylo pomyslec nad ciekawszymi vlepami —– bo graficznie :/ moim zdaniem najciekawesze sa rysunkowe „Ala ma Kasie” inne :/——-ale pomysl bardzo mi sie widzi ,,no to povlepiamy

 • Piotr Bukowski

  [Re: Zaczęło się!]

  Trzy dni akcji „Wlep się pozytywnie” i aż 1027 razy sciagano arkusze z wlepkami! Przy założeniu, że każdy wydrukował tylko jeden egzemplarz to powstało już ponad 20 tysięcy wlepek! Aż strach pomyśleć co będzie za miesiąc 🙂 Dzięki wszystkim!

 • rafał

  [Re: Zaczęło się!]

  Poznań też wlepia!

 • magda

  [Re: Zaczęło się!]

  lublin tez juz wlepia

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa