- homiki.pl - https://homiki.pl -

Fochy i Ochy


Są nagrody Nobla i antyNoble. Są Oskary i Złote Maliny. A homiki od dzisiaj będą miały FOCHY i OCHY.OCHA w tym tygodniu dostają wszyscy zapaleńcy, którzy znaleźli odrobinę chęci i samozaparacia, by stworzyć lokalne oddziały gejowskich organizacji.

Powstaje Lambda w Gliwicach i w Poznaniu, KPH we Wrocławiu. To dobrze, że jest coraz więcej gejów i lesbijek, którzy czują powinność działania w naszej Sprawie.FOCHA wręczamy rozlicznym malkontentom, wiecznym krytykantom i poszukiwaczom dziury w całym. Ostatnio na forum Kasss.com i Homików rozgorzała dyskusja na temat wspomagania organizacji jednym procentem z podatku dochodowego. Wspomniani malkontenci nie będą dawać pieniędzy na „zaplecza towarzyskie kilku panów jadących do sobie znanych celów na grzbietach biednych pedałów”. Ponadto forumowicze doszli do wniosku, że „w Polsce geje i lesbijki mają się dobrze i jeżeli wspierać, to organizacje gejowskie w Rumunii i Arabii Saudyjskiej”.

Krytyka jest potrzebna i jest składnikiem demokracji. Ale jeżeli krytyka kończy się na czczym gadaniu, to dajemy stanowczego FOCHA.